Як розробити положення.

В поточної господарської діяльності організації виникає необхідність регулювання будь-якої сфери. Розробити положення - значить визначити послідовність дій, порядок здійснення операції. Положення, як будь-який локальний нормативний акт, поширює свою дію на всіх працівників організації, незалежно від місця виконання роботи (знаходження у відрядженні, робота у філії).
Інструкція
1
Визначте конкретні цілі створення локального акта, на які відносини поширюватиме свою дію.
2
Визначте нормативні документи, що діють в даній сфері. Документ не повинен суперечити нормам закону. Положення не встановлює нові правила, воно уточнює зміст законодавчих актів стосовно особливостей конкретної організації.
3
Структура положення являє собою: - реквізити документа: відомості про посадову особу, яким затвердили положення , його реєстраційний номер, буквено-цифровий код, емблема організації, дата прийняття та введення в дію, назва. - безпосередньо текст, який відображає цілі та напрямки діяльності, закріплює чіткі механізми, компетенцію, права, обов'язки, відповідальність тих осіб, на яких поширюється дія документа.- термін дії, порядок його продовження, внесення змін.
4
Оформіть додатки до документа. Тут можуть бути затверджені бланки і форми заяв, структурні схеми, таблиці, коефіцієнти.
5
Прикладіть лист погодження та наказ про введення в дію документа.
Зверніть увагу
Приймаючи на роботу нового співробітника, необхідно ознайомити його під підпис із положеннями, що стосуються його роботи.
Корисна порада
При розробці положення, можна скористатися зразками, розміщеними в довідкових правових системах. В основу можна взяти положення, затверджені для державних органів, бюджетних організацій.