Як привчити немовляти до режиму.

Догляд за немовлям увазі два напрямки. Перше - це необхідна створення оптимального середовища для проживання малюка, друге - безпосереднє щоденне забезпечення потреб маленької людини. Тільки пристосувавшись до новонародженого, ви зможете допомогти йому налаштувати свої потреби на певний ритм.
Інструкція
1
У перший місяць життя новонародженого бажано цілком «зануритися» в малюка. Попросіть близьких допомогти вам, щоб ви могли не відволікатися ні на що приходять гостей, ні на домашнє господарство. В цей перший час вам необхідно зрозуміти потреби дитини, навчитися їх задовольняти. На цьому етапі ви з ним вчіться взаємодії один з одним. Адже стан матері і немовляти дуже взаємозалежні: якщо один відчуває дискомфорт, то й іншому теж буває погано.
2
Харчування є найважливішою потребою малюка. Зробіть так, щоб під час годування немовляти ви залишалися з ним наодинці. Особливо актуально це правило в його перші тижні життя. Тривалість годування визначить сама дитина. Скільки б не знаходився малюк біля грудей, не потрібно віднімати його, поки малюк сам не випустить груди з рота. Дуже часто новонароджений може засипати через кілька хвилин після початку годування. Не варто хвилюватися з цього приводу. Трохи подрімавши, малюк знову почне смоктати.
3
Коли немовля починає плакати, він поки що і сам не знає, чого він хоче, що саме йому потрібно. Відчуваючи дискомфорт, він повідомляє вам про це. Чим саме викликаний дискомфорт, малюк навчиться розуміти пізніше. Завдання мами у відповідь на його плач запропонувати крихітці молоко, дати йому іграшку, змінити підгузник або укрити теплою ковдрою. Таким чином малюк зможе навчитися орієнтуватися у власних потребах і налаштуватися на певний режим. Пам'ятайте про те, що дитина прикладається до грудей не тільки для того, щоб поїсти. Від будь-якого дискомфорту новонароджений позбавляється за допомогою смоктання, т.к. поки що не знає інших способів.
4
Ніколи не будите сплячого немовляти для того, щоб його нагодувати або переодягнути. Здоровий малюк сам знає, коли йому пора спати, спати або є. Батьківська інтуїція і знання про те, як поводитися з немовлям, як його заспокоїти, коли годувати, природою закладено в жінці. Будьте уважні до потреб крихти, навчитеся розуміти його, налагодьте годівля. Після цього прийде час режиму, який дитина з вашою допомогою встановить сам.