Як знайти роботу в Болгарії. робота у Болгарії сфері обслуговування.

Болгарія - країна, дуже підходяща для життя - м'який клімат, доброзичливі жителі, невисокі ціни, доступна нерухомість. Не дивно, що багатьох росіян відвідує ідея переїхати в цю країну і знайти там роботу . Однак працевлаштуватися в Болгарії непросто.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт з відкритою візою.
Інструкція
1
Право на роботу за наймом в Болгарії отримують особи, які мають посвідку на проживання, подружжя болгарських громадян, а також іноземні фахівці, запрошені роботодавцями. Для працевлаштування обов'язкове знання болгарської мови. Якщо ви володієте англійською, це істотно підвищить ваші шанси на працевлаштування.
2
Кваліфіковані фахівці можуть знайти контракт в компанії, що працює з іноземцями. В Болгарії затребувані російські лікарі, програмісти, фахівці у сфері будівництва. Однак на пошук підходящої вакансії може піти чимало часу. Цікаві контракти - штучний товар, а претендентів на них немало.
3
Не маючи постійного виду на проживання, ви можете перебувати на території країни не більше трьох місяців у кожному півріччі. Для такого режиму підійде сезонна робота у сфері обслуговування. Влітку можна трудитися на узбережжі, а взимку перебиратися в гори, на лижні курорти. Іноземців приймають і на круїзні судна, що курсують по Чорному морю, причому така робота затребувана цілорічно. Підходящі вакансії шукайте на спеціалізованих інтернет-сайтах і в газетах оголошень.
4
Якщо ви ще не вийшли зі студентського віку та зацікавлені не в пошуку постійного місця, а в підробці під час літніх канікул, зверніться в російські компанії, що спеціалізуються на тимчасовій працевлаштуванні в Болгарії. Вам запропонують вакансії в сфері обслуговування - покоївки в готелі, аніматора на пляжі або офіціанта в закусочній. З точки зору заробітку пропозиції не найвигідніші - зарплати в Болгарії невисокі. Зате ви зможете гарно відпочити у позаробочий час і виправдати витрати на поїздку.
5
Якщо у вас є стартовий капітал, ви можете зареєструвати філію своєї компанії в Болгарській торгово-промисловій палаті і працювати в ній абсолютно офіційно. Крім того, ви маєте право на працевлаштування у власній фірмі членів своєї сім'ї.