Як бути впевненим у собі людиною. Як навчитися не ображатися і не дратуватися.

Психологи стверджують, що основна причина неуспіху у відносинах з людьми, в досягненні цілей - це невпевненість в собі . Це й зрозуміло, адже навколишні не можуть вірити в вас, поважати вашу думку, якщо ви самі не робите цього. Для того, щоб виходити переможцем в змагальних життєвих ситуаціях, вам обов'язково необхідно розвинути впевненість в собі .
Інструкція
1
Пошукайте у своєму оточенні людину, яка користується популярністю оточуючих, справи якого йдуть на лад, і який при цьому симпатичний вам. Спробуйте простежити, як він будує спілкування з людьми, спробуйте наслідувати його. Справа в тому, що наш психологічний стан був із фізичними діями. Якщо ми відчуває певний стан, ми діємо згідно йому, але цей принцип працює і у зворотний бік.
2
Сформулюйте свої цілі, короткочасні і довготривалі. Можете записати їх в блокнот, розгорнуто, з підпунктами, і краще з термінами на виконання, і викреслювати пункти по мірі виконання.
3
Перестаньте критикувати себе з приводу. Людей, які не упустять можливості докорити вас в чому-небудь, і без вас предостатньо. Прощайте собі помилки минулого, не гальмуючи на них. Виймайте з них уроки, рухайтеся весь час вперед.
4
Намагайтеся відстоювати свою точку зору, менше керуйтеся у своїх діях чужою думкою. Нехай навіть ви помилитеся, це буде тільки корисний досвід. Виберіть для себе лише невеликий коло шанованих людей, думка яких для вас цінне і які точно бажають вам тільки добра.
5
Приймайте себе такими, як є. Пам'ятайте, що кожна людина унікальна і прекрасний у своїй унікальності. Нехай оточуючі відчувають вашу внутрішню силу.
6
не виправдовує в своїх вчинках без зайвої потреби. Все роблять помилки. Цілком достатньо визнати для самого себе, що ви в чомусь промахнулися, і рухатися далі.