Як вставити свої смайлики в чат. текстові смайлики на комп'ютер.

Чат - це англійське слово, буквально позначає базікати. Спілкування здійснюється за допомогою різного програмного забезпечення в режимі реального часу. Різновидів чатів кілька - НТТР або веб-чати, чати, що працюють на основі спеціалізованих програм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програми для спілкування.
Інструкція
1
Системи миттєвих повідомлень дозволяють передавати звичайні текстові повідомлення, звукові сигнали, картинки, відео. Текстові повідомлення можна урізноманітнити за допомогою смайликів. Використовуйте їх в будь-якому чаті, де є можливість обмінюватися картинками. Смайл - це графічне зображення, що відображає настрій користувача.
2
Зазвичай в чатах вже є достатньо великий набір смайликів, що дозволяє висловити свої емоції. Якщо вам хочеться виділитися - використовуйте додаткові можливості, програм спілкування, наприклад ICQ.
3
У програмі ICQ знайдіть вкладку зі смайлами і рядок «Управління смайликами», перейдіть в меню «Додати смайли». Зверніть увагу, у вас повинна стояти галочка навпроти рядка «Показувати додаткові смайли».
4
Тепер виберіть смайлик на комп'ютері або перейдіть за цим посиланням http://smiles2k.net/aiwan_smiles/index.html. Натисніть на зображення смайла, а потім виберіть ubb-код. Урізноманітнити кількість смайликів можна до нескінченності.
5
Для вставки смайликів на сайти можна використовувати різні програми. Зверніть увагу на Sweetim - її можна вбудувати в браузер, схожими функціями володіє програма PostSmile.
6
Якщо ви не хочете завантажувати систему додатковими програмами, скористайтеся стандартною таблицею символів. Для цього натисніть «Пуск», потім «Програми», «Стандартні», «Службові», «Таблиця символів».
7
Деякі браузери мають допоміжним сервісом «Смайл-бар». Смайлтулбар необхідно підключити додатково, тільки після цього ви зможете відправляти красиві анімовані смайли. Врахуйте, для того щоб ваш співрозмовник отримав їх - він теж повинен підключити цю надбудову.
8
Якщо чат не підтримує відправку картинок, емоції можна виразити символами. Спробуйте зобразити посмішку так: ^ _ ^; смуток: '(, знайдіть свій шаблон і будьте впізнавані.
Корисна порада
Врахуйте, перед додаванням смайлика в програму ICQ її необхідно відключити і запустити в режимі оффлайн.