Як вийти через proxy.

Proxy-сервери використовують для здійснення з'єднання клієнта з певними ресурсами. Найчастіше їх застосовують для здійснення доступу в інтернет з локальних комп'ютерів і для захисту мережевих ПК від зовнішніх загроз.
Вам знадобиться
  • - ОС Windows;
  • - браузер.
Інструкція
1
Налагодження підключення через proxy-сервер може здійснюватися за допомогою спеціальних програм або за допомогою стандартних функцій операційної системи Windows. У тих випадках, коли вам потрібно налаштувати підключення через proxy-сервер для великої кількості програм, змініть глобальні параметри з'єднання. Відкрийте меню «Пуск».
2
Виберіть пункт «Панель управління». Відкрийте підменю «Мережа та інтернет» і перейдіть до пункту «Властивості оглядача». Після запуску нового вікна виберіть вкладку «Підключення», виділіть використовуване з'єднання з інтернетом і натисніть кнопку «Налаштування». Знайдіть пункт «Використовувати проксі-сервер для цього підключення» і встановіть поруч з ним галочку.
3
Заповніть поля «Адреса» і «Порт». У тому випадку, якщо вам потрібно прописати інші адреси для підключення до сервісів HTTP, FTP або Socks, натисніть кнопку «Додатково» і заповніть відповідні поля. Натисніть кілька разів кнопку Ok, щоб зберегти задані параметри.
4
Якщо ви хочете налаштувати певний браузер на доступ до proxy-серверів, то змініть параметри потрібної програми. При роботі з Mozilla FireFox відкрийте меню налаштувань і виберіть вкладку «Додаткові». Натисніть кнопку «Налаштувати», що відноситься до меню «З'єднання». Виділіть параметр «Ручне регулювання сервісу проксі». Заповніть потрібні поля, задавши параметри proxy-серверів для кожного типу з'єднання.
5
Для налаштування proxy-сервера в браузері Opera запустіть цю програму і натисніть клавіші Ctrl і F12. Дочекайтеся запуску меню основних налаштувань браузера. Виберіть вкладку «Розширені» і виділіть підміню «Мережа». Натисніть кнопку «Проксі-сервери». Заповніть запропоновану таблицю, вказавши потрібні адреси серверів proxy. Збережіть параметри, натиснувши кнопку Ok. Натисніть клавішу F12 і в меню швидких налаштувань активуйте пункт «Використовувати проксі-сервери».
Корисна порада
Браузери Internet Explorer і Google Chrome використовують проксі-сервери, зазначені в настройках з'єднання з інтернетом.