Як побудувати теплицю своїми руками. Як правильно побудувати теплицю.

Теплиця потрібна для раннього вирощування овочів. Вона захищає рослини від роси, від перших заморозків на грунті, від яких починає жовтіти і засихати бадилля. Урожайність підвищується, якість продукції поліпшується. Встановлюють теплицю на самому світлому і сонячному місці.
Інструкція
1
Почніть будівництво теплиці з фундаменту. Так як спорудження буде не особливо важким, то і фундамент потрібен не глибокий. Можна просто поглибити в землю товсті балки.
2
Наступним етапом йде будівництво каркаса. Зміцніть стійки, зверху і знизу зв'яжіть їх між собою брусками. Прикручувати все можна саморізами або збивати цвяхами. Середня передня і задня стійка повинні бути вище за інших - це потрібно для обрешітки даху. Пропустивши поздовжні бруски, зробіть каркас даху.
3
З північного боку встановіть двері. Для цього збийте 4 бруска і зміцните їх поперечними брусками.
4
Залишилося обтягнути теплицю світлопроникним матеріалом. Краще вибрати товсту плівку. Зараз з'явився новий матеріал, стільниковий полікарбонат. Він багато років служить і його не потрібно знімати на зиму. Прикріпіть всі за допомогою рейок по збитому каркасу.