Як підключити дросель. Як збільшити оперативну пам'ять на nokia.

Дроссель - своєрідна котушка індуктивності, що представляє собою діелектричний сердечник і спірально намотаний на нього ізольований провід. Промислові випускаються в окремому корпусі і мають спеціальні клеми для підключення. Схема підключення дроселя намальована на його корпусі. Зазвичай дроселі підключаються послідовно в ланцюг лампи.
Вам знадобиться
  • - промисловий дросель;
  • - ІЗУ - запускающее пристрій;
  • - люмінесцентна лампа,;
  • - патрон;
  • - дроти, викрутка.
Інструкція
1
Уважно вивчіть схему підключення дроселя, намальовану на його корпусі. Слідуючи їй, фазний провід підключіть безпосередньо до котушки на відповідну клему. Від неї провід відходить на ІЗУ до клеми, позначеної буквою D (дросель). Від клеми ІЗУ з позначенням L (лампа) іншої проведення приєднується до патрона лампи. Ще один дріт від клеми N йде назад в мережу.
2
Візьміть двожильний провід та підключіть його до звичайного штепселю. Інший кінець дроту розділіть надвоє і зачистите кінці. Одну жилу дроту підключіть до клеми дроселя вінтом.Ко другий клеми дроселя гвинтом підключіть невеликий відрізок одножильного проводу. Інший його кінець прикрутите гвинтом до клеми ІЗУ, позначеної буквою D.Еще один невеликий відрізок проводу підключіть до клеми L запускає пристрою. Протилежний кінець дроту підключіть до патрона лампи.
3
Від патрона лампи наступний відрізок проводу з'єднайте з мережевим (нульовим) проводом, до якого підключіть також невеликий провід, що йде з клеми N запускає пристрою. Всі три дроти з'єднуються спеціальним пластиковим з'єднувачем, який можна придбати в магазині електротоварів. Можлива також і найпростіша скрутка проводів, яку необхідно добре заізольовані.
4
Укрутите лампу в патрон і включіть її в мережу.
Зверніть увагу
Дроссель добре проводить постійний електричний струм і володіє високим опором змінному струму. На цих властивостях грунтується їх застосування в радіотехніці і електроосвітленні. Найбільш поширене застосування дроселів в пускорегулирующей апаратурі люмінесцентних ламп. При включенні в мережу лампи електричний струм через нього потрапляє на її першу спіраль, потім через пускач на другу і повертається в мережу.
Корисна порада
Крім дроселя в пускорегулирующей апаратурі лампи може бути присутнім імпульсний запалюючий пристрій, стартер або конденсатор, їх підключайте до лампи паралельно.