Як отримати карту metro.

Найбільший в Росії центр оптової торгівлі приваблює клієнтів вигідними цінами, великим асортиментом і зручністю обслуговування. Обслуговують в Metro тільки оптових клієнтів за спеціальними картками.

Інструкція
1

Здійснювати покупки в Metro можуть тільки юридичні особи - фірми, представництва іноземних фірм, індивідуальні підприємці. Фізична особа в даному магазині не обслуговується. Metro - це центр дрібнооптової продажу за накладними. Магазин представляє собою великий склад, багато товарів продаються тільки великими упаковками. В магазин не пускають з дітьми (тільки по суботах і неділях) з міркувань безпеки - в залі працюють механізовані навантажувачі. Торговий центр працює цілодобово, з невеликим технічним перервою у вечірній час. Metro часто проводить акції для постійних клієнтів, робить знижки на великі оптові партії товару. Розрахуватися на касі за товар можна тільки готівкою. З банківськими картами магазин не працює.

2

Всі покупки в Metro відбуваються по карті клієнта. Така карта дає можливість пройти всередину торгового залу, на касі її висувають перед початком пробиття товару. Отримати карту клієнта можуть представники фірми або індивідуального підприємця. Карта клієнта оформляється в будь-якому торговому центрі в день звернення. На одну фірму можна отримати до 5 клієнтських карт.

3

Для оформлення картки потрібно надати в клієнтський відділ магазина необхідні документи. Особиста присутність кожного, на кого оформляється карта, обов'язково, тому що вас будуть фотографувати. Ви повинні надати копії реєстраційних документів фірми: ІПН, протокол зборів акціонерів, Статут фірми. В оригіналі потрібно надати тільки довіреність на вчинення покупок, завірену відповідальною особою та печаткою, і паспорт.

4

Якщо карту оформлює індивідуальний підприємець, то він повинен бути присутнім особисто. З собою необхідно мати печатку, копії реєстраційних документів про постановку на податковий облік, внесення до Єдиного Державного Реєстру, копію паспорта. Якщо ви хочете оформити додаткові карти, вам треба буде написати довіреність встановленого зразка. Це можна зробити безпосередньо при оформленні картки.