Як запустити електродвигун.

Якщо ви всуне в розетку два дроти трифазного електродвигуна, ніякого ефекту крім гудіння не отримаєте. У кращому випадку вал двигуна трохи сіпнеться. Щоб він почав обертатися, потрібно включати електродвигун двигун в однофазну мережу через фазозсувні конденсатори. Причому необхідно використовувати два конденсатора (або їх блоку) - тимчасовий пусковий, службовець тільки для запуску, і постійний робочий.
Вам знадобиться
  • - трифазний електродвигун;
  • - металопаперові конденсатори (МБГВ, МБГО, МБПГ, МБГЧ);
  • - електропроводи;
  • - тумблери;
  • - ізолента;
  • - інструмент електрика;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Розрахуйте необхідну ємність робочого конденсатора. Її значення залежить від типу з'єднання обмотки двигуна. Для з'єднання «зірка» ємність Ср = 2800 * I/U, для з'єднання «трикутник» - Ср = 4800 * I/U, де Ср - ємність конденсатора в мкФ, I - струм споживання в А, U - напруга мережі в В.
2
Ток визначте за формулою In = P/(1.73 * Un *? * COS?), Де Р - потужність двигуна в Вт,? - Ккд (0,8-0,9), cos? - Коефіцієнт потужності, рівний 0,85, U - напруга мережі, 1.73 - коефіцієнт, що характеризує співвідношення між фазним і лінійним током.Емкость пускового конденсатора Сп повинна в 2-3 рази (в залежності від того, при якому механічному опорі запускається двигун) перевершувати ємність Ср
3
Якщо ви не бажаєте займатися розрахунками, можете прийняти орієнтовні значення ємності такими: при P = 0,4 кВт Ср = 40 мкФ, Сп = 80 мкФ; при P = 0,8 кВт Ср = 80 мкФ, Сп = 160 мкФ; при P = 1,1 кВт Ср = 100 мкФ, Сп = 200 мкФ; при P = 1,5 кВт Ср = 150 мкФ, Сп = 250 мкФ; при P = 2,2 кВт Ср = 230 мкФ, Сп = 300 мкФ.
4
Придбайте конденсатори необхідної потужності. Їх номінальна напруга має не менш ніж у 1,5 рази перевершувати напруга мережі. Для 220 В воно повинно бути не менше 500 В. Виготовте для конденсаторів футляр (ящик) з пластику або дерева - таким чином, щоб вони щільно входили в нього. Футляр потрібен для того, щоб конденсатори представляли собою окремий вузол, який можна розташувати в зручному місці на деякій відстані від двигуна, щоб вони не піддавалися вібрації і механічних навантажень під час його роботи.
5
У тому випадку, якщо доведеться набирати необхідну ємність з декількох конденсаторів, підключіть їх паралельно, тобто зберіть в єдиній блок за допомогою двох проводів, пропущених поверх конденсаторів і припаяних до їх клем.
6
Підключіть конденсатори до двигуна за схемами, зображеним на малюнку (праворуч для двигуна, обмотки якого з'єднані «трикутником», ліворуч - «зіркою»). Сп і Ср позначають відповідно пускової і робочий конденсатори, П - тумблер, що включає в ланцюг пусковий конденсатор, Р - перемикач, що міняє напрямок обертання двигуна. При запуску двигуна тумблер П повинен бути включений, після набору оборотів - вимкнений.
Корисна порада
Не залишайте пусковий конденсатор включеним після здійснення запуску. Це може привести до перегріву і згорянню двигуна, оскільки в його обмотках буде протікати підвищений ток.После відключення двигуна конденсатори потрібно розряджати. Для цього в схему паралельно їм можна підключити резистор ємністю 68-75 кОм.
Переконайтеся, що машина знаходиться на гальмо стоянки, після чого, вичавивши педаль зчеплення, встановіть в нейтральне положення важіль перемикання передач (або упевніться, що він вже розташований в потрібному положенні). Це необхідно зробити тому, що іноді автомобіль ставлять на передачу прі не працюючому двигуні, щоб він залишався на місці, замінюючи тим самим "ручник".

Якщо запустити двигун автомобіля, при невижатом зчепленні і не вимкненому передачі, може відбутися наступне: при запуску двигуна машина почне рух різке вперед. Це може спричинити неприємності. Щоб уникнути їх, необхідно, повертати ключ запалювання за годинниковою стрілкою до спрацьовування стартера, тільки після того як ви переконаєтеся, що важіль коробки передач розташований в нейтральному положенні. Ключ запалювання необхідно відпустити відразу після того, як вдалося завести двігатель.Совет. Якщо ви сумніваєтеся, що машина стоїть на нейтральній передачі, заведіть двигун при вичавленої педалі зчеплення. Після того, як двигун почне працювати, спробуйте повільно віджати педаль зчеплення. Якщо автомобіль почне рух, необхідно педаль зчеплення відразу ж вичавити, а передачу відключити. А щоб ніяких неприємностей не виникало, завжди, перед тим як запустити двигун, перевіряйте, чи варто машина на ручнику. Якщо передача все ж виявиться включеною, цей захід обережності допоможе уникнути руху авто і двигун просто заглохнет.Чтоби провести пуск холодного двигуна, необхідна збагачена горюча суміш. Автоматично склад суміші при запуску регулюється, якщо у вас карбюраторний двигун з автоматичним управлінням повітряною заслінкою або інжектор. Авто зі звичайним карбюратором оснащені повітряною заслінкою з ручним приводом. Дану заслінку в момент запуску потрібно прикрити, щоб забезпечити збагачений склад суміші. Досягти цього допомагає висунення ручки управління. Після витягування ручки управління повітряної заслінкою, холодний двигун запускається так, як це було описано раніше. У міру розігріву двигуна його обороти почнуть зростати. Проводьте корекцію оборотів, злегка утапливая ручку, домагайтеся невеликих (близько 1500 об/хв), але стійких оборотів. Прогрітий двигун заводиться при повністю відкритій повітряній заслінці, що не дає суміші переобогатіться.