Як змінити розмір форми.

Програма Visual Studio містить в собі спеціальні компоненти, які можуть допомогти зі зміною розміру форми. Для реалізації процесу використовується конструктор Windows Forms.
Вам знадобиться
  • - Visual Studio.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програмне забезпечення Visual Studio останньої найбільш вдалою збірки. Завантажити програми з офіційного сайту розробника, щоб уникнути появи вірусів на вашому комп'ютері. В редакторі Visual Studio, а точніше в одному з його елементів, і відбувається зміна розміру форми.
2
Однак перш ніж приступити до цього, переконайтеся в тому, що ви в достатній мірі володієте інтерфейсом даної програми. Зазвичай для неї нехарактерно наявність російської мови меню, тому вам необхідно знати хоча б основні слова і поняття з англійської.
3
Запустіть програму Visual Studio і в її меню виберіть форму, яку хочете згодом змінити. У вікні, редагування ви побачите вісім маркерів, визначальну кордону розмірів форми. При наведенні курсору миші на один з них він приймає форму стрілки з двома кінцями.
4
Натисніть на потрібний маркер, затисніть кнопку Shift на вашій клавіатурі і утримуйте її протягом зміни розміру форми. Це не зовсім зручний спосіб, в особливості якщо у вас встановлена висока швидкість руху покажчика миші. В цьому випадку розмір форми може вийти неточним, проте даний метод є одним з найпростіших і швидких в реалізації. Також його перевага в тому, що ви можете бачити попередній результат виконаної роботи.
5
Для того щоб встановити найбільш точний розмір форми, використовуйте клавіші зі стрілками при утриманні Shift. Зверніть увагу, що також є альтернативні можливості зміни розміру форми. Наприклад, за допомогою меню Size у властивостях можна просто ввести точні значення висоти і ширини, розділивши їх комою. Якщо розгорнути властивість «Розмір», тоді можна прописати дані параметри окремо.
План рахунків, використовуваний в бухгалтерському обліку для відображення господарської діяльності підприємства, підтримує багаторівневу ієрархію: рахунок - суб рахунки . Щоб користувач міг переглядати дані, які містяться в плані рахунків, і коригувати їх, система 1С дозволяє змінити форму рахунки . Крім того, друкована форма рахунки змінена може бути і в будь-якому іншому документі в 1С.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з 1С.
Інструкція
1
По кожному рахунку або субрахунку передбачено ведення аналітичного обліку. Тому при створенні і подальшому редагуванні плану рахунків в 1С може бути поставлено потрібну кількість субконто, тобто, об'єктів аналітичного обліку. Причому, коригування в рахунки і суб рахунки внесено можуть бути як користувачем, працюючим з автоматизованою системою обліку, так і розробником програмного забезпечення.
2
Аналогічно щодо кожного рахунки ви можете задати декілька видів обліку, наприклад, це може бути валютний і кількісний облік. Крім цього, вами може бути задано декілька ознак обліку субконто, а зокрема, кількісний і сумовий.
3
За замовчуванням для перегляду даних, які містяться в плані рахунків, використовується форма рахунки у вигляді списку. Така форма зручна: вона дозволяє здійснювати безперешкодну навігацію по електронному регістру, переглядати дані, додавати, виділяти, а також видаляти рахунки . Форма-список дозволяє сортувати отображаемую на екрані інформацію за певними критеріями: наприклад, рахунки диференціюються на активні, пасивні та активно-пасивні.
4
Щоб подивитися детальну інформацію по кожному рахунку або субрахунку і внести деякі зміни, використовується форма-рахунок. Така форма представлення даних зручна для сприйняття користувача і містить розширений обсяг інформації: код, найменування, вид, вид субконто та інші дані. Для переходу з форми-списку в форму -Рахунок підведіть курсор комп'ютерної миші до найменування цікавить вас рахунки (в форме-списку) і клацніть по ньому.
5
В 1С ви можете змінити форму будь-якого документа, що друкується, в тому числі і рахунки на оплату, наприклад, додавши в його стандартну форму текст. Для додавання тексту відкрийте друковану форму «Рахунки на оплату»: у головному меню з'явиться підменю «Таблиця» (виберіть «Вид», а потім «Тільки перегляд»). В одній з комірок друкованої форми «Рахунки на оплату» введіть потрібний текст.
Зверніть увагу
Перш важливої інформації робіть резервну копію якої!
Корисна порада
Щоб змінити колір, шрифт і інші параметри введеного тексту, клікніть по комірці правою клавішею комп'ютерної миші і в випадаючому меню виберіть «Властивості», після чого відредагуйте текст.