Як налаштувати манор.

Манор використовується в онлайн-грі Lineage 2 для поліпшення матеріального стану гравця. Система являє собою посів і збір урожаю, прибуток від продажу ресурсів якого можна поєднати з прокачуванням персонажа. При цьому вам знадобиться не тільки початковий капітал, а й терпіння.
Інструкція
1
Запустіть гру Lineage 2 і зайдіть в меню Chamberlain для настройки манора. Перед тим як почати, перевірте статус системи, який відображається в будь-якому місті в пункті View Seed Status. Відкрийте вікно зазначеного меню. Воно містить три вкладки, серед яких настройка насіння і фруктів, а також базова інформація. Під час настройки манора необхідно дане вікно тримати відкритим. Також запишіть окремо інформацію про насіння.
2
Перейдіть на закладку Manage Seeds, в якій налаштовується продаж насіння. В ньому буде відображена інформація про всі насінні, що знаходяться на виробництві в замку. Всі відомості розбиті на дві колонки, які містять настройки на поточний день і на наступний. Якщо ви хочете встановити індивідуальні настройки, натисніть на відповідний рядок.
3
Скопіюйте поточні настройки на завтрашній день. Для цього натисніть на кнопку Set as today. Після цього відзначте ціну продажу і виставите максимальне число насіння з наявних, які можуть бути продані. Для збереження налаштувань натисніть на відповідну кнопку, яка розташована в правому нижньому кутку вікна налаштувань. Варто відзначити, що зміна налаштувань манора допустимо тільки з 20-00 до 6-00.
4
Відкрийте закладку Manage Crops для настройки покупки фруктів. Щоб змінити опції покупки необхідно натиснути на кнопку Edit crop. Відкриється вікно, в якому відзначте ціну за одиницю і кількість фруктів, а також спосіб скупки товару. В лівому нижньому кутку ви зможете подивитися загальну суму грошей, які вам знадобляться для збереження налаштувань манора в замку.
5
Підтвердіть настройку манора на день. Пам'ятайте, що гроші для збереження налаштувань повинні бути в казні замка на момент їх введення. У зв'язку з цим рекомендується заздалегідь покласти потрібну суму в Castle Vault. Як правило, гравці кладуть в казну в два рази більше грошей, щоб підтримати манор в дії на випадок непередбачених ситуацій.
Манор представляє собою один з варіантів поліпшення матеріального стану гравця в Lineage 2. Кожен бажаючий може поєднати прокачку персонажа з отриманням прибутку від продажу ресурсів. Манор - це система посіву та збору врожаю, для неї вам знадобиться початковий капітал і терпіння.
Вам знадобиться
  • - клієнт Lineage II.
Інструкція
1
Перейдіть в меню Chamberlain, щоб виконати настройку манора. Статус системи в будь-якому місті ви можете побачити в пункті View Seed Status. В даному вікні є три закладки: настройки фруктів, насіння, а також базова інформація. Тримайте це вікно відкритим, коли виконуєте налаштування свого манора. Запишіть ключову інформацію щодо насіння окремо.
2
Виберіть закладку Manage Seeds для настройки продажу насіння. В даному вікні відображені всі насіння, які виробляються замком. Для кожного виду насіння існує дві колонки - поточної настройки і настройки на наступний день. Щоб застосувати індивідуальні установки, клацніть по рядку.
3
Для копіювання налаштувань сьогоднішнього дня на наступний клацніть кнопку Set as today. Встановіть ціну продажу, а також кількість насіння, які доступні для продажу. Тут же можна встановити максимальну кількість насіння, доступних для продажу. Далі натисніть кнопку в правому нижньому куті, щоб настройка вступила в силу. Зміна установок манора ви можете виробляти з 20:00 до 6:00. Діятиме останній підтверджений профіль.
4
Налаштуйте покупку фруктів, для цього перейдіть в закладку Manage Crops. Клацніть по кнопці Edit crop, щоб змінити опції покупки, вкажіть кількість, ціну за одну одиницю, а також тип скупки. В лівому нижньому куті буде зазначена загальна кількість грошей, які потрібні на підтримання налаштувань манора в замку.
5
Далі підтвердіть настройку на день. Врахуйте, що гроші, які необхідні для настройки, повинні знаходитися в казні замку в момент введення налаштувань. Тому покладіть їх заздалегідь в Castle Vault. Зазвичай для того, щоб підтримати манор в дії, потрібно тримати в казні вдвічі більше грошей, ніж необхідно для настройки манора на день. А ще краще - утричі більше, тоді одна частина буде зарезервована для поточного дня, інша використовуватиметься на наступний день, а третя буде служити в якості резерву для покупок.