Як змінити цінник в 1С. Як змінити код 1с.

Товарні цінники - це обов'язкові атрибути торговельної діяльності. Їм довірено важлива роль: донести до потенційного покупця правдиву інформацію про властивості пропонованого товару та його вартості. Друкувати й редагувати цінники можна в 1С.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з встановленою 1С.
Інструкція
1
Відкрийте 1С в режимі конфігуратора і відразу ж перейдіть на вкладку обробки. Потім відшукайте в загальному списку даних обробку під назвою «Печать Цінників». Відкрийте її шляхом подвійного натискання по вкладці.
2
На екрані монітора з'явиться кілька вкладок, вам же знадобиться лише одна з них - вкладка «Таблиця»: працювати з цією вкладкою слід як з звичайної таблицею. Набрані та збережені в ній цінники з легкістю можна відформатувати, змінивши їх розмір, текст, шрифт і рамку.
3
Зміна розмірів цінників здійсните шляхом його зменшення, або збільшення за допомогою мишки. Всю ж решту роботи з текстом (розмір шрифту, розташування тексту, товщина рамки та інші параметри) виконуйте після натискання на текст правою клавішею комп'ютерної миші і вибору опції «Властивості».
4
При необхідності в цій же вкладці-таблиці можете змінити зовнішній вигляд фіскального чека, додавши в нього, наприклад, суму знижок, артикули, а також іншу інформацію. Адаптацію касового чека під потреби торгового підприємства в рамках 1С здійснити досить просто.
5
Після закінчення збережіть всі внесені зміни. Для підстраховки, щоб запобігти втраті даних у разі збою, зробіть резервне копіювання змінених даних.
6
Механізм ціноутворення в 1С, а також процедура внесення корективу в цінники в цій збиральної програмі прості у виконанні. При встановленні нових цін програмою фіксується дата, з якої почне діяти нововведення. Це дозволяє заздалегідь вносити зміни ціни, реєструючи при цьому кілька типів цін, наприклад, для готівковій та безготівковій оплати.
Зверніть увагу
Перш ніж вийти з програми, переконайтеся, що зберегли всі внесені зміни!
Корисна порада
Існують міні-програми, призначені для друку цінників і етикеток, які сумісні з 1С, одна з них - «Універсальна друк цінників і етикеток». Встановивши такий софт, можна надрукувати не тільки цінники або етикетки, але і роздрукувати штрих-коди, зображення товарів, його властивості та інші характеристики.
При створенні кожного нового шрифта в нього закладається можливість зміни в деяких межах вихідних параметрів, що повинно приводити до зміни зовнішнього виду. Крім розміру («кегля») до них відносяться стиль накреслення і ширина символів, насиченість ліній. Інструменти зміни цих параметрів передбачені практично в кожній програмі редагування.
Інструкція
1
Для повної зміни зовнішнього вигляду шрифта його потрібно замінити іншим. Робиться це в більшості редакторів вибором одного з встановлених в комп'ютері варіантів з використанням списку в меню програми. Перед тим як ви розкриєте список шрифтів, виділіть ту ділянку тексту, до якого має бути застосована зміна. Якщо це весь документ, використовуйте поєднання клавіш Ctrl + A.
2
Якщо результатом зміни зовнішнього вигляду шрифту має стати зміна ширини утворюючих букви ліній, використовуйте команду, яка в текстових редакторах зазвичай називається «напівжирний шрифт». Виділіть той фрагмент тексту, до якого її треба застосувати, і натисніть в меню відповідну кнопку - зазвичай це піктограма з літерою «Ж» в російськомовних інтерфейсах або B в англомовних.
3
Зробити шрифт похилим можна з використанням команди, обозначаемой терміном «курсив». Принцип цієї дії не відрізняється від попереднього - виділіть фрагмент тексту і натисніть відповідну кнопку в меню редактора. Цю функцію зазвичай відзначають піктограмою з похилою літерою «К» (в англійських версіях - похила I).
4
Змінити пропорції шрифта (зменшити ширину) описаним способом не вийде, так як ця операція вимагає наявності іншого набору символів, майже самостійного шрифту. Якщо у використовуваному Фонте передбачено такий додатковий набір, в випадаючому списку вибору шрифту слідом за назвою основного повинен йти ще один або кілька варіантів з тим же ім'ям і доповненням Condensed, Compressed або Narrow. Наприклад, Arial Narrow, Bodoni MT Condensed та ін. Виберіть цей варіант шрифта, попередньо не забувши виділити фрагмент тексту, зображення шрифту для редагування.
5
Для зміни всіх перерахованих параметрів в гіпертекстовому документі зазвичай вносять зміни в блоки опису стилів його вихідного коду. Якщо при цьому використовується який-небудь HTML-редактор з включеним візуальним (WYSIWYG) режимом, то процедури будуть мало відрізнятися від описаних вище. Якщо ж вносити зміни потрібно безпосередньо в HTML-код, використовуйте властивість font - в ньому можна одним рядком задати всі необхідні параметри. Наприклад, щоб застосувати до всіх текстам HTML-документа вузький і похилий варіант шрифта Arial жирного накреслення, з розміром кегля в 16 піксел, перед тегом слід помістити такий опис стилів: .