Як поміняти колір кнопки.

Для зміни кольору кнопки в програмі-билдер Build C ++ існує кілька варіантів виконання. Конкретно функції зміни кольору немає, але є кілька способів, які допоможуть вам змінити її зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • - програма Builder C ++.
Інструкція
1
Використовуйте підстановку зображення одного кольору для того, щоб накласти його на кнопку програми. Для цього створіть зображення в будь-якому графічному редакторі і за допомогою інструменту заливки заповніть кнопку потрібним вам кольором з палітри. Ображати зображення під потрібний розмір і збережіть його на жорсткому диску Вашого комп'ютера.
2
Зверніть увагу, що файл обов'язково повинен мати розширення .bmp, інакше оглядач не розпізнае його. В меню SpeedButton, яке знаходиться в компонентах Builder C ++, замініть зображення кнопки.
3
Відкрийте в меню SpeedButton вікно оглядача файлів і вкажіть в провіднику шлях до збереженого вами зображення кнопки в форматі .bmp. Після цього натисніть на вибір і запустіть Picture Editor, який виконує функції редагування зображень. Підправте рисунок кнопки, якщо це необхідно.
4
Зверніть увагу, що ви також можете не тільки замінити колір кнопки таким чином, але і використовувати для неї зображення у вигляді піктограми або створеного вами вручну малюнка, тут зміст файлу не має особливого значення, головне, щоб він підходив за розміром і мав правильне розширення.
5
Для того щоб краще вивчити функції програмування мовою С ++ і розширити навички роботи з Builder C ++, періодично читайте літературу щодо практичних прикладів реалізації тих чи інших проектів програмними способами.
6
Частіше оновлюйте програмне забезпечення для отримання доступу до додаткових функцій і намагайтеся відвідувати якнайчастіше спеціальні ресурси, що відносяться до об'єктно-орієнтованого програмування, для дозволу періодично виникаючих складних ситуацій в процесі розробки програмного забезпечення. Також бажано мати при собі підручник Керриган і Рітчі.