Як відключити сигнал ременів безпеки. Як розібрати ремінь безпеки.

Сучасні автомобілі забезпечені функцією сигналу не пристебнутий ременя безпеки. Тоді як автовиробники розробляють датчики для визначення положення людини на сидінні, автолюбителі придумують способи відключення настирливого сигналу не пристебнутий ременя безпеки.
Інструкція
1
Скасувати сигнал не пристебнутий ременя безпеки не складає особливих труднощів. Для цього сядьте в машину на місце водія.
2
Поставте машину на гальмо стоянки (ручник).
3
В обов'язковому порядку уточніть, чи мається на автомобілі додаткова нештатна охоронна сигналізація з функцією автоматичного блокування дверей при включенні запалення. В разі наявності перед виконанням операцій з відключення сигналу необхідно відключити дану функцію.
4
Увімкніть запалювання, але не заводите автомобіль. Важливо пам'ятати, що дані дії необхідно провести протягом 60 секунд. Інакше доведеться їх повторити для досягнення успішного результату.
5
пристібатися і відстібати ремінь безпеки 8 разів. При цьому натискайте і відпускайте червоний перемикач фіксатора ременя повністю, до упору.
6
Пристегните ремінь безпеки в 9-ий раз і, не відстібаючи його, заведіть автомобіль.
7
Відстебніть ремінь безпеки. Після виконаних операцій контрольний індикатор не пристебнутий ременя безпеки на панелі приладів повинен загорітися і згаснути.
8
Вимкніть запалювання. Наведений спосіб відключення сигналу не пристебнутий ременя безпеки відключає його на постійній основі. Включити сигнал про не пристебнутий ремінь безпеки можна, провівши ті ж операції за вказаним алгоритмом.
Зверніть увагу
В сучасних моделях автомобілів, поряд з наявністю ременів безпеки, передбачається наявність подушок безпеки. Відключення сигналу не пристебнутий ременя безпеки не гарантує своєчасне і коректне спрацьовування подушок безпеки у разі аварійної ситуації та ДТП. Використання ременя безпеки є обов'язковою умовою мінімізації травм при виникненні ДТП. Крім того, слід пам'ятати, що, згідно статті 12.6 «Кодекс Російської Федерації про адміністративні правопорушення», «Управління транспортним засобом водієм, що не пристебнутим ременем безпеки, перевезення пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки, якщо конструкцією транспортного засобу передбачені ремені безпеки, ... - тягне накладення адміністративного штрафу в розмірі п'ятисот рублів ».
Корисна порада
У разі якщо вам не вдалося включити сигнал не пристебнутий ременя безпеки, необхідно звернутися в Сервісний центр офіційного дилера вашого автомобіля з проханням про включення даної функції шляхом перепрограмування модуля GEM.
У тих випадках, коли установка нового реверсивного ременя безпеки в автомобілі ВАЗ 2108 виробляється натомість вийшов з ладу пристрої, то необхідно попередньо його демонтувати, а також зняти задню обшивку і декоративні накладки з пластика, встановлені на стійці.
Вам знадобиться
  • - викрутки (звичайна і фігурна) - 2шт.,
  • - гайковий ключ на 17 мм,
  • - новий ремінь безпеки.
Інструкція
1
В першу чергу, монтується котушка нового реверсивного ременя шляхом загортання нижнього болта її кріплення до кузова. Після чого необхідно протягнути ремінь через паз стійки.
2
Пропустивши ремінь у внутрішній порожнині стійки кузова, на ній назад встановлюється декоративна обшивка, і кінець ременя безпеки закріплюється болтом в нижній точці.
3
На наступному етапі ремінь закріплюється спеціальним болтом у верхній точці, після чого на верхнє кріплення встановлюється декоративна накладка з пластмаси.
4
Відрегулювавши на ремені висоту розміщення скоби запірного пристрою, установка нового реверсивного ременя безпеки вважається закінченою.