Як перенести користувачів 1С.

У більшості випадків під перенесенням баз 1С мається на увазі не просто фізичне переміщення інформаційної бази шляхом елементарного копіювання папок, а перенесення даних 1С з однієї в іншу базу. Окремим випадком такого перенесення є перенесення користувачів 1С.
Вам знадобиться
  • - персональні комп'ютери з 1С.
Інструкція
1
Якщо обмін даними буде здійснюватися між різними конфігураціями 1С, то перш ніж перенести користувачів , зважте супутні фактори: версії конфігурацій 1С, наявність вивантажень, за допомогою яких можна було б провести обмін даними між певними конфігураціями та інші робочі питання.
2
Зверніть увагу на те, що, якщо не доступні стандартні засоби, призначені для здійснення подібного обміну інформацією, то перенесення користувачів 1С стане занадто трудомістким завданням. У такому випадку вам потрібно буде не тільки врахувати особливості конфігурацій 1С, а й забезпечити такий проміжний об'єкт зберігання, де б дані зберігалися після вивантаження з однієї конфігурації 1С і до завантаження в іншу.
3
Щоб перенести користувачів з інформаційної бази «1С: Бухгалтерія 8» в базу програми SysTecs, скористайтеся спеціальним інтерфейсом - помічником «Імпорт користувачів з 1С: Бухгалтерії 8» . При першому закусці список користувачів «1С: Бухгалтерії 8», відсутніх в базі софта SysTecs, буде виділений зеленим фоном.
4
Щоб перенести користувачів в базу програмного забезпечення SysTecs, встановіть навпроти кожного такого користувача прапорець в колонці «Імпорт» та натисніть на кнопку «Імпортувати користувачів ».
5
При перенесенні списку користувачів з однієї бази 1С в іншу через XML-файл обробка на диску сформує XML-файл, а також виконає завантаження користувачів з цього файлу в базу даних.
6
Зверніть увагу на те, що в ході вивантаження списку користувачів вивантажуються всі дані про кожного з цих користувачів , природно, крім пароля, і призначений ним склад ролей.
7
Порядок копіювання робочої бази на інший комп'ютер буде виглядати наступним чином: зайдіть в базу в режимі «Конфігуратор», відкрийте пункт меню «Адміністрування» і виберіть у ньому «Зберегти дані» (при версії dbf) або «Вивантажити дані» (при версії SQL), після чого в який з'явився на екрані вікні вкажіть ім'я архіву і збережіть його або вивантажите.
8
На другому комп'ютері запустіть 1С та натисніть копку «Додати», прописавши при цьому шлях до каталогу. Потім в меню «Адміністрування» другого комп'ютера виберіть «Завантажити дані» або «Відновити дані» і запустіть процес перенесення інформаційних даних.
Зверніть увагу
Якщо дані перенесені були в заархівованому вигляді, щоб ними скористатися, не забудьте витягти файли з папки-архіву.
Корисна порада
Перенести список користувачів можна, зберігши заархівовану папку з базою даних на CD, а після запустивши цей диск на потрібному комп'ютері і зберігши дані на цій машині.
Одна з проблем, яка може виникнути у приступають до роботи любителів вишивки, полягає в необхідності перенесення з паперу на тканину контурів малюнка. Впоратися з таким завданням допоможуть розмічальний маркер, копіювальний папір, кравецькі крейда або простий олівець.
Вам знадобиться
  • - малюнок;
  • - копіювальний папір;
  • - простий олівець;
  • - крейда;
  • - розмічальний маркер;
  • - переносний світильник;
  • - лист скла.
Інструкція
1
Для перенесення контурів зображення на світлу тканину можна скористатися копіювальним папером. Розправте матеріал по твердій рівній поверхні, покладіть на нього копірку барвним шаром вниз. Якщо площа картинки перевищує розмір паперу, яку ви обрали для перекладу ескізу, візьміть два аркуші і покладіть їх внахлест. Поверх копіювального паперу розмістіть малюнок.
2
Обведіть контури зображення кульковою ручкою, олівцем або відповідним твердим предметом, діаметр наконечника якого складає не більше міліметра. Щоб отримати точну копію вихідного малюнка, намагайтеся не зрушувати тканину і ескіз.
3
Якщо копіювальний папір не підходить для тканини, з якою ви працюєте, переведіть картинку простим олівцем або розмічальним маркером. Щоб отримати можливість скопіювати зображення таким способом, вам буде потрібно розмістити за ескізом джерело світла.
4
Якщо у вас є журнальний столик із столешніцей з безбарвного скла, покладіть на нього картинку, поверх неї розправте тканину, а під столик поставте лампу або кишеньковий ліхтарик, спрямований вгору. Замість столика можна використовувати лист скла, що спирається на два стільці.
5
Лінії, що становлять малюнок, при такій підсвічуванні буде видно навіть через темну тканину. Обведіть контури картинки м'яким олівцем, Кравецьким крейдою або розмічальним маркером. Якщо ви вибрали маркер, перед початком роботи перевірте його дію на непотрібному відрізку тканини, аналогічної тій, на яку ви переносите зображення.
6
Якщо тканина виявилася занадто щільною, ескіз можна перенести за допомогою крейди. Прикріпіть картинку до матеріалу, з яким ви працюєте, кравецькі шпильками. Озброївшись товстою голкою, проколіть отвори по контуру малюнка і обведіть лінії крейдою по паперу. Злегка постукайте по картинці. Прокидається крізь отвори в папері крейда залишить помітні сліди на темній тканині.
Корисна порада
Перед початком роботи з розмічальними маркерами прочитайте інструкцію щодо їх використання. Водорозчинні маркери не рекомендується залишати на тканини протягом тривалого часу і використовувати при їх видаленні миючі засоби. Розмічальні маркери, які називаються зникаючими або фантомними, мають властивість самостійно пропадати з тканини. Терміни зникнення ліній, залишених такими маркерами, можуть відрізнятися.