Як оновити Google планету.

Google Earth (Google Планета Земля) - це безкоштовна програма від компанії Google, яка дає можливість огляду тривимірної моделі Землі з супутниковими фотографіями, картами, планами місцевості і 3D зображеннями будівель. Компанія періодично випускає оновлену версію програми, виправляючи помилки і додаючи нові можливості.
Вам знадобиться
  • - стаціонарний комп'ютер/ноутбук/нетбук
  • - встановлена програма Google Earth (Google Планета Земля)
  • - підключення до інтернету
Інструкція
1
Оновити програму до поточної свіжій версії досить просто. Необхідно запустити Google Earth (Google Планета Земля), потім вибрати пункт меню «Довідка» та підпункт «Перевірити наявність оновлень в інтернеті». Програма встановить оновлену версію або видасть повідомлення «В даний час оновлення недоступні», яке означає, що більш нової версії програми на даний момент немає.
2
Також ви можете самостійно завантажити нову версію з сайту http://earth.google.com/download-earth.html і встановити оновлену версію програми.
3
При виникненні будь-яких проблем при установці свіжої версії Google Планета Земля за допомогою Програми оновлень Google можна завантажити останню версію Google Планета Земля, перейшовши безпосередньо за посиланнями: Google Earth (Google Планета Земля) для ПК: http://dl.google.com/earth/client/current/GoogleEarthWin.exeGoogle Earth (Google Планета Земля) для Mac: http://dl.google.com/earth/client/current/GoogleEarthMac.dmg
Сучасні комп'ютерні технології надають нам дійсно безмежні можливості. Однією з найдивовижніших є можливість відчути себе справжнім космонавтом, запущеним на орбіту і вивчають нашу планету . Компанія Google розробила лінійку програмних продуктів, що дозволяють побачити планету Земля з космосу на екрані ПК і навіть в мобільному телефоні. Програма Google Earth дає можливість побачити будь-яку точку земної кулі у вигляді карти і обьемного зображення.
Інструкція
1
Основою для таких безмежних можливостей стали космічні знімки різного масштабу та дозволи, зшиті в єдине геоінформаційне простір. У програмі реалізована можливість перегляду одного і того ж ділянки земної поверхні в різних масштабах і з різним ступенем деталізації. Ви можете відчути себе справжнім космічним мандрівником, підлітає до нашої планети з космосу. Встановіть програму з сайту google.com> earth.
2
Перейдіть в головне меню і ознайомтеся з можливостями програми. У пункті «Знайомство» ви можете вибрати програмні продукти, за допомогою яких будете подорожувати по нашій безкрайньої планеті. Ознайомтеся з презентаціями, в яких можна буде досліджувати морські глибини і місця корабельних аварій, про те, як можна побачити вулиці міст світу і рельєф поверхні в 3D-зображенні і багато іншого.
3
Розробники подбали про те, щоб не один, навіть початківець користувач Google Earth, не залишився без допомоги і підказки. У пункті меню «Навчання» вас познайомлять з можливостями програми і навчать користуватися ними. Для полегшення пропонується відеотур, що включає видеоурок після якого ви зможете самостійно почати працювати з програмним продуктом і продовжити його вивчення самостійно.
4
Вбудовані підказки і довідка в програмі будуть супроводжувати всі ваші дії і допоможуть вам буквально на кожному кроці, тому не хвилюйтеся, ви зможете впоратися, навіть якщо ви не дуже добре володієте комп'ютером. Використовуйте цю чудову можливість побачити і вивчити нашу прекрасну планету !