Як подивитися відвідувачів ВКонтакте. Як дізнатися гостей в контакті.

Зараз тільки у деяких користувачів інтернету немає своєї сторінки на веб-сайті ВКонтакте. Це дуже популярна соціальна мережа, в якій можна спілкуватися з друзями, слухати музику і дивитися відеофайли. Якщо вас цікавить інформація про те, хто з людей був на вашій персональній сторінці, то скористайтеся наступними способами.
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет;
  • - сайт ВКонтакте.
Інструкція
1
Спробуйте дізнатися, хто побував на вашій веб-сторінці ВКонтакте. Для цього встановіть програму з назвою «Мої прихильники і мої гості».
2
Зайдіть на свою сторінку і виберіть пункт «Додатки», який розташований зліва від профілю. У запропонованій графі «Пошук по додаткам» необхідно ввести назву цієї опції і знайти її у списку. Потім натисніть на неї. З'явиться віконце «Встановлення програми».
3
Поставте галочку за вашим бажанням біля напису з назвою «Дозволити додатком надсилати повідомлення», далі клікніть на кнопку «Встановити». Дочекайтеся, поки здійснитися завантаження. Якщо після завершення установки вискочить яка-небудь реклама по закачуванню іншого додатка, то можете просто її закрити.
4
Тепер виберіть пункт «Мої шанувальники», де можна дізнатися рейтинг ваших друзів по відвідуванню вашої веб-сторінки за цілий місяць і більше, тобто за період перебування на веб-ресурсі ВКонтакте. При цьому можна уточнити окремо як про хлопчиків, так і про дівчаток. Однак як простежити, хто з незнайомих відвідувачів побув у вашому профілі?
5
Знайдіть зверху посилання «Мої гості» і клацніть по ній. Далі ви помітите, як здійснюється аналіз. Таким чином, якщо за минулий день хтось із користувачів мережі відвідував вашу власну сторінку, то їх аватари з'являться перед вами, і тоді ви зможете детальніше ознайомитися з даними людьми, просто натиснувши на зображення профілю.
6
Якщо ж ніхто не висвітився, то клацніть кнопку «Спіймати більше гостей». На екрані з'явиться вікно «Додаток Мої Шанувальники і мої Гості пропонує ... і т. Д.». Клікніть «Розмістити» і, якщо потрібно, введіть символи з картинки. Отже, якщо після цих дій ви нікого не виявили, то можна зробити висновок, що відвідувачів протягом дня не було.
7
Перегляньте відвідування вашого профілю і за інші дні тижня. Для цього в додатку біля дати натисніть пункт «День назад», тоді ви побачите, хто побував на сторінці в конкретний час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7NlaWknUyrc