Як побудувати будинок з блоків. Як зробити дах будинку з блоків.

Будинок можна побудувати з різного виду блоків: піно блоків, газо блоків, шлако блоків, пустотілих блоків з пористого бетону, керамзитних блоків. Все блоки, мають спільне перевага: дешевизна і швидкість при зведенні стін.
Вам знадобиться
  • Для спорудження будинку: блоки для будівництва, сітка для зв'язки блоків, дріт для зв'язки даху, цемент, пісок.
  • Для фундаменту: тес, арматура, щебінь, цемент, пісок.
Інструкція
1
Як і при будь-якому будівництві, почніть з заливки фундаменту. Фундамент повинен бути міцним, щоб будівля з блоків не мало перекосів і тріщин. Зробіть розмітку, поставте опалубку. В неї насипте піщано-гравійну подушку. Встановіть низку з арматури. Залийте розчином. Пропорції: 1 частина цементу, 3 частини піску, 4-5 частин щебеню. Можна залити готовим розчином з купленого міксера.
2
Через місяць, після заливки фундаменту, зробіть цокольну викладку з червоної цегли. Висота укладання повинна бути не менше 4-5 рядів. Так як будь-які блоки не виносять вогкості. Цоколь повинен бути ширше блоків. Розчин для кладки має співвідношення: 1 частина цементу (марка 400), 5 частин піску. Замішувати ретельно. Розводити не більшими порціями, він швидко сохне.
3
Після цоколя, починайте кладку стін. Блоки викладайте рівно. Кути і стіни, перевіряйте лазерним рівнем. Розчин для кладки описаний вище. Кожні 2-3 ряди, протягуйте спеціальну, залізну сітку, по всій довжині кладки. Для вікон та дверей залишайте прорізи. Над прорізами пропустіть бетонну балку. По ній продовжуйте кладку. Перед двома останніми рядами, пропустіть товстий дріт для зв'язки даху. Виклавши потрібну висоту, приступайте до зведення даху.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gtf852MKuH4