Як вибрати хорошу швейну машинку.

Хороша швейна машинка необхідна, щоб виконувати якісні речі своїми руками. Для створення нескладних виробів або для ремонту підійде і старий апарат, але для шиття модного одягу потрібна сучасна і потужна машинка. Кожен шов повинен бути рівним і красивим, тому вибирайте якісний і надійний прилад.
Інструкція
1
Зверніть увагу на електромеханічну машину. Цей прилад дуже простий у використанні, має достатній для роботи набір швів. Таку швейну машинку легко регулювати за допомогою спеціального коліщатка або кнопки, які зазвичай знаходяться на передній панелі виробу.
2
Придивіться до комп'ютерного апарату. Такі машини більш потужні та функціональні через вбудованої комп'ютерної плати. У такому швейному приладі можна регулювати шви і стібки. До того ж в залежності від виду тканини програма може підібрати потрібну голку і стібок. При роботі можна рухати тканину в різні боки.
3
Купуйте комп'ютерну швейно-вишивальну машинку , якщо ви хочете створювати дуже красиву і професійно зшитий одяг. У такого апарату існує великий ряд різних операцій - види петель, регулювання натягу нижніх і верхніх ниток і навіть схеми вишивок. Більше того, голка цієї машини рухлива, що дозволяє створювати різні декоративні шви. Швейно-вишивальний прилад можна підключити до комп'ютера і проектувати свої візерунки.
4
Підберіть собі оверлок. Це незалежне від звичайних швейних машин пристрій здатний значно підвищити якість зшитою вами одягу. Оверлок призначений для обрізання і обробки нерівних і обсипаються країв тканини.
5
Поцікавтеся характеристиками сподобалася вам моделі машинки. Велика кількість рядків значно спростить роботу і розширить можливості для творчості. Купуйте ту машинку , яка обробляє петлі автоматично або в напівавтоматичному режимі. Апарат, що не володіє подібною функцією, сильно застарів.
6
Зверніть увагу на швейну машинку з вертикальним човником. Такий човник найнадійніший, подвійне обегания перешкоджає сплутування нитки. Бажано, щоб в машині можна було регулювати зусилля проколу. Така можливість дозволить вам однаково акуратно працювати з різними видами тканини.
7
Подивіться на регулювання висоти лапки. Чим більше рухливість лапки, тим з більшою кількістю тканин ви зможете працювати. Згадайте так само і про інші обов'язкові функції швейної машини: регулювання висоти голки, обрізка ниток, реверс, нитковтягувач. Такі додаткові можливості значно полегшать вам роботу і дозволять шити більш швидко і якісно.
Перед тим, як відправитися в магазин за швейною машинкою, необхідно заздалегідь визначитися, як і для чого Ви будете її використовувати.

Зрозуміло, всі швейні машини працюють за одним принципом. Але кожен виробник такої продукції пропонує покупцям різні моделі, і в кожної з них є свої плюси і мінуси. Якщо їх знати, то ймовірність правильно вибрати швейну машинку зростає. Сучасні швейні машинки можуть бути електромеханічними, комп'ютеризованими і швейно-вишивальними. Електромеханічні швейні машини найпростіші і недорогі. Комп'ютеризовані коштують дорожче, але і володіють набагато ширшими можливостями. Швейно-вишивальні машини використовуються і для шиття, і для вишивання, і для виконання декоративних швів (навіть букв або цифр). «Серце» швейної машини - її механізм. Він може бути суцільнометалевим, а може містити пластмасові деталі. Суцільнометалевий механізм зношується на порядок довше. Майже всі сучасні швейні машини збираються в країнах Азії - наприклад, на Тайвані. Також є шведські фірми (Husqvarna), німецькі швейні машини (Pfaff і Singer). Німецькі та шведські швейні машини є більш дорогими, ніж машини азіатської збірки, але в той же час і більш надійними. Японська фірма Janome пропонує дуже широкий ряд швейних машин, що не таких престижних і дорогих, як німецькі аналоги, але цілком доступних і надійних. Якщо Ви не плануєте шити надзвичайно складні вироби, можна вибрати швейну машинку, призначену для виконання найпростіших операцій (зигзаг, пряма строчка, петля-напівавтомат). Трохи дорожче буде коштувати машинка з широким вибором операцій - наприклад, подразумевающая виконання декоративних і трикотажних рядків. Майже всі сучасні швейні машини здатні також виконувати функції оверлока. Зазвичай комплектація швейної машинки увазі наявність набору голок, масла для змащення, різних видів лапок (наприклад, для потайного шва або для пришивання блискавки). Догляд за усіма моделями швейних машин надзвичайно простий - змащувати їх потрібно вкрай рідко (силіконова змазка розрахована на п'ять років), чистку здійснюють у спеціальних сервісних центрах. У будь-якому випадку купувати швейну машину найкраще в спеціалізованому магазині, де є можливість поспілкуватися з кваліфікованим консультантом і на місці випробувати швейну машину.