Як шукати людей на пошті. Як дізнатися електронну пошту людини в і плюс допомога.

Якщо відомі ім'я та прізвище людини, і за цими даними необхідно відшукати адресу його електронної пошти, можна скористатися різними прийомами, що дозволяють домогтися успіху.
Інструкція
1
Зверніться до популярних соціальних мереж, таким, як «Мій світ», «Однокласники», «В Контакте» та ін. Для здійснення пошуку вам потрібно буде зареєструватися на сайті. Можливо, Вас людина є зареєстрованим користувачем будь-якої з таких мереж. Однак стовідсоткової гарантії, що на одному з перерахованих ресурсів він надав цікавлять вас дані у відкритому вигляді, немає, як і немає подібної впевненості у зворотному.
2
Відвідайте інтернет-ресурс «Мій Круг» і йому подібні. Там адресу електронної пошти - неодмінна умова для здійснення зв'язку з іншими користувачами.
3
Здійсніть спробу відшукати електронну адресу людини за допомогою програми-пошукача. Введіть відомі вам дані, здійсните пошук. Якщо розшукуваний чоловік десь в інтернеті викладав контактні дані для відкритого доступу, вони стануть вам відомі.
4
Якщо вищеописані поради не дали результату, але вам відомо, де навчався Вас людина, спробуйте звернутися на сайт цього навчального закладу, в розділ «Наші випускники різних років». Деякі люди надають там свою контактну інформацію.
5
У разі якщо людина, e-mail якого ви розшукуєте, ще навчається у ВУЗі, зверніться за інформацією в деканат. Якщо ж він уже працює, і вам відомо, в якій організації, спробуйте дізнатися електронну адресу в кадровому відділі. Мотивуйте свою зацікавленість невідкладної необхідністю в передачі важливого матеріалу.
6
Попросіть людини, чия адреса ви шукаєте, прислати вам електронного листа, в цьому випадку його e-mail буде видно у вікні вашої поштової програми. Цей варіант зручний, якщо у вас є інші способи для зв'язку, але запитати e-mail безпосередньо не представляється можливим з яких-небудь причин (наприклад, у дівчини, яка вам сподобалася).
7
Якщо людина, електронна адреса якого вас цікавить, є особою офіційною, можливо, у нього є особистий інтернет-сайт з потрібною вам інформацією в розділі «Контакти».