Як підкреслити очі.

За допомогою макіяжу ви зможете скоригувати дрібні недоліки, змінити форму і підкреслити виразність своїх очей. Жінки століттями відточували це мистецтво - макіяж очей, так що вам необхідно засвоїти кілька основних і нескладних правил, яких слід дотримуватися, щоб підкреслити очі якомога вигідніше.
Інструкція
1
Найважливіше - це колірна гамма. Якщо ваше волосся, брови і вії світлі, то не варто використовувати чорнильно-чорні відтінки туші, віддайте перевагу насиченим коричневим відтінкам. Очі в такому макіяжі будуть виглядати не менш яскраво, але в той же час природно, так як ідеальний макіяж повинен бути помітний якнайменше. Вибирайте добре розділяють і додають об'єм туші, м'які олівці для брів і для очей. Консистенція туші не повинна бути надмірно важкою і плинною, лягати вона повинна невагомим шаром, щоб відмінно виділити і підкреслити ваші вії.
2
Для того, щоб підкреслити і виділити карі і темні очі , варто вибирати ніжні пастельні відтінки, наприклад, ніжний беж. Такий макіяж здорово підходить для роботи або навчання. Втім, карооким дівчатам не забороняється експериментувати і з насиченими і темними відтінками навіть в денний час - правда, наносити їх стоїть не на все віко. Це єдиний колір очей, в поєднанні з яким такий макіяж не буде виглядати зайво драматично (а особливо, якщо у вас смаглява шкіра). Добре підходить приємний зеленуватий колір, на якому карі очі набувають заворожливий бурштиновий відтінок.
3
Блакитноокі дівчата також можуть використовувати ніжні пастельні кольори - їх очі на такому тлі будуть виглядати ще більш яскраво і пронизливо. Чудово (навіть для денного макіяжу!) Підходять легкі перламутрові і блискучі відтінки - погляд моментально починає іскритися. Для вечірнього варіанту дівчатам з блакитними очі ми піде насичені бронзові з металевим відливом, а також кольору мокрого асфальту.
4
Дівчатам з сірими і зеленими очі ми пощастило найбільше - вони можуть експериментувати з абсолютно різними відтінками, так як їх очі найчастіше мають властивість змінюватися і набувати різні відтінки. Класичне і універсальне поєднання, яке робить такі очі загадковіше, а колір - насиченим - це суміш насичених бронзових, металевих і сірих відтінків. Також прекрасно підходять цегляно-коричневі, смарагдові і золотистих відтінків.
5
Тепер приступимо до підводці. Універсальної вважається підводка очей олівцем відповідного відтінку, який можна використовувати в різних ситуаціях вашого життя: будь то вечірка або повсякденний макіяж. Якщо зовнішній куточок ваших очей як би опущений вниз, то спробуйте нанести лінію якомога ближче до вій, як би піднімаючи її у кінця. Якщо ваші очі мигдалеподібної форми і вам хочеться додати їм більше загадковості, то зверніть увагу на чорні рідкі підводки-лайнери, які відмінно "витягують" і підкреслюють форму очей. Акуратно нанесену, таку підводку можна використовувати навіть в денний час. Йде вона найбільше дівчатам з темним очі ми. Що ж стосується відомого макіяжу смокі-айз, то його також можна застосовувати як вдень, так і ввечері. Правда, в першому випадку варто віддати перевагу якомога більш натуральним відтінкам, і растушевка повинна бути максимально ретельної.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G225wyKUdPo