Як залити на хост сервер.

Після закінчення робіт по створенню сайту на персональному комп'ютері розробник, веб-дизайнер або програміст приступають до наступного важливого пункту. Він складається в заливці всіх файлів і папок на хост сервер. Виконати дану процедуру можна кількома способами.
Інструкція
1
Зайдіть в панель управління хост інгом. Натисніть кнопку «Завантажити файли на сервер" і вкажіть необхідні документи. Даний спосіб на перший погляд дуже простий, проте незручний, якщо необхідно завантажити великий обсяг інформації або різні типи файлів. У зв'язку з цим веб-дизайнери рекомендують використовувати спеціальні програми для заливки на хост сервер.
2
Встановіть ftp-менеджер FileZilla або інший додаток, яке вам більше сподобається. Зазначений клієнт для закачування файлів на віддалений сервер є одним з найпопулярніших серед безкоштовних продуктів. Завантажити цей додаток можна в мережі інтернет на будь-якому із спеціалізованих сайтів, перевіривши файл перед цим на наявність вірусів. Встановіть та запустіть FileZilla.
3
Натисніть на меню "Файл" і перейдіть до розділу «Менеджер сайтів». З'явиться вікно, в якому необхідно зазначити реєстраційні дані, які вам надали при купівлі доступу до віддаленого сервер у. В поле « хост " відзначте IP адреса сервер а. В поле «Користувач» і «Пароль» вкажіть свій логін та пароль доступу. Розкрийте список «Тип входу» і виберіть «Нормальний». Збережіть налаштування і натисніть кнопку «З'єднатися».
4
Дочекайтеся з'єднання з хост сервер ом. В результаті у вас завантажиться директорія, що складається з двох частин: зліва - ваші файли, а праворуч - файли на сервер е. Виберіть папку «public_html» на сервер е, в яку необхідно залити потрібні вам файли.
5
Виберіть зліва всі файли, які ви хочете залити на хост сервер, за допомогою комбінації клавіш Ctrl + A. Натисніть правою кнопкою мишки на виділені файли і виберіть пункт «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження, яка зазвичай триває близько 10-15 хвилин в залежності від обсягу інформації. Зверніть увагу, що після заливки з'явилося три вкладки внизу сторінки. Відкрийте «Невдалі передачі» і перевірте файли, які не вдалося скопіювати. Повторіть процес їх передачі.
Інтернет сьогодні є основною медіа-середовищем. Щодня десятки мільйонів web- сайтів надають актуальну інформацію мільярдам користувачів. Сучасний web-майстер зовсім не буде бачений технічним фахівцем. Швидше бізнесменом. Він може замовити створення сайту обізнаним людям, а його наповнення - контент-провайдеру. Все що йому залишиться, так це вирішити питання про те, як залити сайт на хост.
Вам знадобиться
  • - дані для доступу в адміністративну панель хостинг-аккаунта;
  • - дані для доступу до сервера сайту по протоколу FTP;
  • - можливо, дані для доступу до сервера сайту по протоколу SSH.
Інструкція
1
Підготуйте вміст сайту, яке має бути переміщено на сервер хост инг-провайдера. Створіть тимчасовий каталог на жорсткому диску комп'ютера. Створіть структуру підкаталогів в тимчасовому каталозі, збігається з передбачуваною структурою директорій сайту на сервері. Помістіть в створені каталоги файли скриптів, статичних сторінок, зображень, і т.д. В окремі каталоги розпакуйте дампи баз даних, якщо такі є.
2
Додайте домен сайту і всі необхідні піддомени на хост инг. Увійдіть в адміністративну панель хост инга зі своїми обліковими даними. Перейдіть в розділ управління доменами. Додайте домен, призначений для сайту. Перейдіть в розділ управління сервісами доданого домена. Додайте піддомени. В результаті цих дій на сервері буде створена структура каталогів для домену та його піддоменів.
3
Підключіться до сервера провайдера послуг хост инга по протоколу FTP зі своїми обліковими даними. Використовуйте FTP-клієнт або файловий менеджер з підтримкою роботи по FTP.
4
Залийте файли сайту на хост. Перейдіть в каталог публічних документів основного домену ресурсу. Скопіюйте частину вмісту, призначеного для розміщення на основному домені, з тимчасового каталогу на жорсткому диску в поточний каталог на сервері. Виробляєте копіювання зі збереженням структури директорій. Здійсніть аналогічні дії для переміщення на сервер інформації, призначеної для розміщення на піддоменах.
5
Змініть права доступу до файлів і папок, якщо це необхідно. Для коректної роботи різних скриптів може знадобитися змінити права доступу до файлів даних або конфігурації, для тек, призначеним для збереження даних, і. Т.д. Як правило, права можна змінити за допомогою FTP-клієнта.
6
Створіть бази даних, якщо це необхідно для роботи скриптів сайту. Перейдіть відповідний розділ адміністративної панелі хост инга. Додайте потрібну кількість баз даних з потрібними іменами. Створіть користувачів баз даних і задайте для них паролі.
7
Залийте дампи баз даних сайту на хост. Використовуйте web-інтерфейси пакетів адміністрування БД, таких як phpMyAdmin, phpPgAdmin, і т.д. якщо вони встановлені на сервері. Перейдіть у відповідний розділ панелі управління, зробіть поточною одну з баз, відкрийте сторінку імпорту даних. Завантажте дані в базу з дампа на локальному діске.Еслі phpMyAdmin не встановлений, з'єднаєтеся з сервером сайту по протоколу SSH. Завантажте дампи баз даних в каталог, не доступний з web по протоколу FTP. Імпортуйте дані з дампов за допомогою консольних програм-клієнтів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8v1er7fdmIs