Як написати оголошення в школі.

Звичайна шкільне оголошення є одним з важливих організаційних інструментів для викладача. З його допомогою можна не тільки донести до учнів та їх батьків потрібну інформацію, а й істотно заощадити час на роз'ясненнях і питаннях.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер;
  • - папір;
  • - маркери;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Складіть текст оголошення. Постарайтеся зробити його максимально інформативним, але при цьому зрозумілим і лаконічним. Сформулюйте своє звернення таким чином, щоб у школярів і батьків не виникало додаткових запитань, оскільки з ними вони звернуться саме до вас. Якщо мова йде про новий для вас класі, обов'язково вкажіть свій мобільний телефон.
2
Наберіть текст на комп'ютері. Використовуйте додатковий колір для залучення уваги, а також варіації зі шрифтом і розміром. Виділіть крупно найменування класу, оскільки його має бути видно здалеку. Роздрукуйте оголошення на аркуші паперу формату А4 або більше. Те ж саме ви можете зробити і від руки, використовуючи яскраві маркери.
3
Розміщуйте оголошення на самому видному і доступному місці. Як правило, в холі кожної школи мається інформаційна дошка, де ви можете повісити своє оголошення . Однак деякі важливі повідомлення доцільно розташовувати на вхідних дверей або вкладати учням в щоденники, роздрукувавши попередньо його зменшені копії.
4
Оголошення, пов'язані святами і урочистими заходами, ви зможете оформити у відповідному стилі. Всього декілька декоративних деталей - красива рамка, рисунок, креативний шрифт - допоможуть не тільки привернути загальну увагу, а й органічно доповнити атмосферу майбутньої події.
5
Якщо вам необхідно робити регулярні важливі оголошення, особливо для учнів початкових класів, скористайтеся більш сучасними методами. Наприклад, зробіть розсилку відповідних смс на телефони батьків. Деякі педагоги нерідко створюють групи в соцмережах, щоб доносити до учнів і батьків найбільш цікаву і повну інформацію.
Зверніть увагу
Вчасно знімайте оголошення, яке втратило свою актуальність. Батьки та учні повинні пам'ятати, що у відповідному місці для них завжди розташовується найсвіжіша і потрібна інформація.