Як відписатися від пошти.

Активна інтернет-життя припускає, що ви отримуєте якісь розсилки. Але обставини часто змінюються і складаються таким чином, що ви вже не зацікавлені в якоїсь інформації. Як відписатися від отримання непотрібних листів?
Інструкція
1
Знайдіть у кінці листа посилання «Відмовитися від розсилки» та натисніть на неї. Її повинні ставити всі поважають себе компанії, що займаються масової відправкою інформації. Після натискання ви потрапите на сторінку з повідомленням про те, що більше вам з цієї адреси нічого надсилати не будуть. В іншому варіанті надається вибір: відмовитися або передумати. Це робиться, щоб зменшити можливість помилки і зберегти максимальну кількість передплатників.
2
Зайдіть на сайт, де ви проходили реєстрацію і погоджувалися на отримання листів. Як правило, така пропозиція робиться користувачеві в тому випадку, якщо на сайті існує кілька варіантів розсилок, і він повинен вирішити, які йому потрібні, а які ні. Увійдіть в розділ налаштувань свого особистого кабінету або аккаунта і змініть дані, яку інформацію ви хочете отримувати. Найчастіше в вступників листах є посилання безпосередньо на особистий кабінет, де можна на основі досвіду зробити зважений вибір. Трудовитрат цей спосіб вимагає трохи більше попереднього, але він теж гарантує результат. Ваша електронна скринька перестане заповнюватися сміттям.
3
Помітьте надходять листи як спам. Для цього поставте галочки у віконцях біля непотрібних повідомлень і натисніть на однойменну кнопку вгорі поштової скриньки. І відправлення з цих адрес будуть потрапляти в папку спаму, а не в розділ вхідних листів. Розумно це робити, якщо ви не просили надсилати таку інформацію і не бачите в тілі листа пропозиції відмовитися від розсилки. Спам з однойменної папки може віддалятися автоматично або вручну. Це залежить від налаштувань електронної скриньки.
4
Напишіть у службу підтримки вашого поштового сервісу, якщо вам не вдається впоратися з потоком вхідної кореспонденції. Там допоможуть зупинити розсилається спам. Правда, деякі фільтри не пропускають цілком потрібні листи. Тому після їх установки заглядайте в усі папки, якщо чекаєте листів від нового адресата.
Розсилка чи система масової передачі повідомлень рекламного характеру, відома в інтернеті як спам, досить часте явище. І якщо ви користуєтеся одним поштовою скринькою, часто реєструєтеся на сайтах, залишаєте e-mail публічно в інтернеті або навіть підписуєтеся на офіційні розсилки, то незабаром, цілком імовірно, повідомлення в поштовій скриньці будуть доставляти дискомфорт, причому такий, що позбутися від розсилки, буде питанням першої важливості, інакше використання ящика стане скрутним.
Інструкція
1
Якщо ви підписалися на розсилки від своєї поштової системи, наприклад «Рассылки@mail.ru», то відписатися від подібного дуже просто. Достатньо тільки через службу поштових розсилок , за допомогою поштової скриньки, відключити підписки, клікнувши мишкою «відписатися».
2
Якщо розсилка виходить від відомого/масового сайту, наприклад, новинного, сайту-порталу чи сайту-каталогу. Те відписатися, як правило, теж не важко. Досить відкрити дану розсилку і дивитися в самому низу письма. Звичайно саме там є напис-гіперпосилання «відписатися від розсилки». Одним натисканням, ви отпишитесь.
3
Бувають ситуації і складніше, коли такого напису немає. Але якщо розсилка виходить від певного сайту, який вказаний в листі, вам достатньо зайти на цей сайт і знайти контакти адміністратора. Справа в тому, що цілком ймовірно, вас внесли в розсилку тільки на підставі вашої реєстрації. На сайті має бути розділ «контакти» або в самому низу e-mail для зв'язку. Туди ви повинні написати прохання, щоб до вас на пошту паче не слали листів рекламного/новинного характеру.
4
Якщо всі дані варіанти не вирішують проблему в принципі, то, швидше за все, вам приходить спам. Як правило, це пов'язано з тим, що ви опублікували свою поштову скриньку на відкритому порталі, чаті, сайті знайомств або іншому подібному місці. Відписатися від нього неможливо. Вам потрібно вибрати в опціях листа «відзначити як спам» або занести адресу пошти в чорний список.