Як завантажити програму для вишивки.

Умільці, які оволоділи основами вишивки хрестом, не зупиняються на досягнутому і шукають нові схеми або створюють власні, ретельно переводячи на папір задумані візерунки. На допомогу їм приходять численні програми для вишивки . Софт для рукодільниць дозволяє перетворювати в схеми будь-які зображення, в тому числі й авторські. Картина, вишита хрестом за ексклюзивною схемою, є гідною прикрасою інтер'єру або оригінальним подарунком.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - підтримувані формати .xsd, .pat.
Інструкція
1
Найпростіше скачати програму для вишивки в інтернеті, тим більше що ви зможете випробувати декілька програм і вибрати саме ту, яка буде найбільш зручною і зрозумілою. Відкрийте будь-яку пошукову систему. В пошуковому рядку введіть фразу: «Скачати програму для вишивки хрестом».
2
У різних вкладках відкрийте сайти розробників програм для вишивки . Уважно вивчіть анонси до софту. Зверніть увагу на розширення програм і переконайтеся, що дані формати встановлені на вашому комп'ютері.
3
Найбільш популярним і доступним софтом для вишивки хрестом є EmbroBox. Скачайте цю програму, якщо ви вперше стикаєтеся з необхідністю скласти схему для вишивки і хочете з самого початку зробити все якісно. Крім перетворення зображень в схеми, програма підбирає відтінки ниток, розраховує їх довжину, визначає розмір майбутнього малюнка.
4
Щоб скачати програму для вишивки Pattern Maker for Cross-Stich переконайтеся, що ваш комп'ютер підтримує розширення .xsd. Ця програма зручна не тільки для перетворення зображення в схему, а й для перегляду готових схем на моніторі. За допомогою Pattern Maker відредагуйте кольору і виберіть варіант стібків.
5
Скачайте програму для вишивки PCStitch, вона аналогічна попередній програмі, але створені файли не сумісні між собою. Даний софт підтримує розширення .pat, якщо вам звичніше працювати в цьому форматі, зупиніть вибір на PCStitch.
6
Програма для вишивки Stitch Art Easy настільки проста, що ви з легкістю їй опануєте без навичок роботи з графічними редакторами. Спростите вихідну схему, підберіть підходящі кольори ниток, експортуйте узор в редактор Microsoft Excel. Працювати з програмою для вишивки вам допоможуть зрозумілі підказки російською мовою.