Як заблокувати ящик mail.

Сервіси електронних поштових служб надають своїм абонентам найрізноманітніші можливості. Якщо у вас виникла необхідність у видаленні поштового ящика mail.ru, скористайтеся наведеної нижче інструкції.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - доступ до блокується скриньки.
Інструкція
1
Пройдіть по посиланню http://e.mail.ru/cgi-bin/delete і введіть логін і пароль в що з'явилися поля свого електронного ящика .
2
Уважно прочитайте інформацію, надану на наступній сторінці,. Вона буде містити попередження про безповоротної втрати даних. Вилучені будуть всі ваші листи, адресна книга, папки, щоденник і т.п. Також протягом 5 днів будуть видалені всі альбоми, ваш блог, ваш Мир, ви втратите доступ до сервісу «Відповіді».
3
Якщо вам потрібно буде видалити всі матеріали швидше, ніж пропонує програма (протягом п'яти днів), переходьте за спеціальним вказаними посиланнями, на цій же сторінці. Для швидкого видалення кожного окремого сервісу існує своя посилання.
4
У випадку, якщо ви хочете видалити всі свої питання і відповіді в сервісі «Відповіді» (а вони автоматично зберігаються), перейдіть також за вказаною на вашій сторінці спеціальному посиланню.
5
Вкажіть в спеціальному полі причину, по якій ви залишаєте портал. Постарайтеся коротко і зрозуміло обгрунтувати її, не пускали в довгі просторові міркування. Це може бути, наприклад, ваше невдоволення якістю наданих послуг або перехід на інший ресурс, який вам подобається більше.
6
Після того як ви вкажете причину відмови від своєї поштової ящика , введіть пароль ще раз. Після виконання даної процедури ящик буде заблокований, і всі листи з нього будуть видалені. Зареєстроване ім'я стане вільним через три місяці.
7
Якщо ви не готові до такого радикального вчинку, відключіть поштову скриньку на час. Відкрийте вашу домашню сторінку, клікніть по потрібному доменному імені. Потім натисніть «Пошта». Клікніть за тією адресою електронного ящика , роботу якого ви хочете призупинити на деякий час. У групі «Інструменти» натисніть кнопку «Поштова скринька», зніміть прапорець: «Поштова скринька», натисніть «ОК».