Як поставити сайт на свій сервер. свій сервер для сайту.

Як відомо файли сайта на хостинг можна завантажувати за допомогою панелі управління. Але варто зазначити, що цей спосіб не є дуже зручним. Набагато зручніше завантажувати файли за допомогою спеціального менеджера, наприклад, такого як FileZillа, який працює з ftp. FTP - це протокол, який дозволить вам передати файли з вашого комп'ютера на сервер і в зворотному напрямку. FileZilla - це найбільш зручний та доступний FTP-клієнт, саме порядок роботи з ним ми і розглянемо в даній статті.
Інструкція
1
Перш за все, виберіть хостинг та зареєструйте на ньому аккаунт - це і буде вашим першим кроком. Після цієї реєстрації на вашу пошту повинно прийти лист. В цьому листі будуть вказані всі необхідні дані - логін, пароль і IP. За допомогою цих даних ви і будете налаштовувати програму.
2
Скачайте останню версію програми FilleZila. Встановіть її на свій комп'ютер і запустіть. Виберіть «Відкрити Менеджер Сайтів» в лівому верхньому кутку програми. Тепер у вікні введіть ім'я сайта , а потім введіть ті дані, які прийшли вам на пошту - логін, пароль і IP-адресу.
3
В поле «Хост» напишіть IP, в поле «Користувач» - введіть логін, заповніть поле «Пароль», а в полі «Тип» входження виберіть «Запит на пароль» - так буде зручніше. Тепер підтвердіть всі зміни.
4
Тепер знайдіть кнопку з чорною стрілочкою, вона знаходиться поряд з кнопкою «Відкрити Менеджер Сайтів». Натисніть на неї і виберіть в меню, що з'єднання, яке ви створили, введіть ваш пароль і виберіть з'єднання з сервер ом.
5
Після цього програма виконає підключення до вашого хостингу. При цьому в правій частині програми ви зможете побачити файли і папки, які розташовані на FTP- сервер е, а в лівій частині - файли, розташовані на вашому комп'ютері.
6
Тепер починайте завантажувати сайт на хостинг. Відкрийте в правій частині програми кореневу папку, в лівій частині відкрийте папку, в якій містяться файли движка сайта . Тепер виберіть всі файли в лівій частині і завантажте їх на хостинг, або, перетягнувши мишею, або за допомогою команди «Скачати». Файли завантажить в ту папку, яка в цей момент буде відкрита. Дочекайтеся, поки захитаються всі необхідні файли.
7
Тепер починайте встановлювати движок. Майте на увазі, що надалі вам доведеться видалити деякі файли (для цього потрібно буде клацнути правою кнопкою по потрібному файлу і вибрати «Видалити») або змінити права доступу (для цього клацніть по потрібному файлу і виберіть відповідну команду). Щасти вам роботи!