Як розібрати двері ВАЗ 2114. ремонт електросклопідйомників на ваз 2114.

Розбирання двері автомобіля ВАЗ-2114 може знадобитися в різних випадках: для установки додаткової шумоізоляції, для ремонту стеклопод'емника або дверної ручки. Перш ніж приступити до розбирання, краще роздрукувати керівництво і детально вивчити його - розбираючи двері, потрібно бути гранично акуратним, щоб уникнути поломки.
Вам знадобиться
  • Набір викруток.
Інструкція
1
Відіжміть розетку, посуньте облицювання ручки склопідйомника до її повного виходу. Після цього зніміть ручку і облицювання.
2
Акуратно виверніть гвинти і зніміть ручку підлокітника, а також кишеню оббивки дверей. За допомогою викрутки зніміть облицювання навколо внутрішньої ручки дверей, після цього можна вивернути кнопку вимикання замку.
3
Знявши ручку регулювання дзеркала заднього виду та внутрішнє облицювання, виверніть гвинти кріплення і зніміть дзеркало.
4
Зніміть оббивку двері, для цього потрібно буде подолати опір пружинних пластмасових тримачів, після чого зніміть ущільнювачі скла. Видаліть захисні пластини, діючи через отвори у внутрішній панелі дверей.
5
Виверніть гвинти кріплення, зніміть направляючі жолобки скла і від'єднайте обойму скла від пластини. Після того як обойма від'єднана, відверніть гайки, якими кріпиться стеклопод'емник, і зніміть його. Вийміть опускне скло через верх.
6
Якщо автомобіль ВАЗ-2114 оснащений склопідйомниками з електроприводом, то скло піднімається і опускається передачею крутного моменту від моторедуктора механізму стеклопод'емника, а далі переміщенням троса, до якого кріпиться пластина кріплення опускного скла, по вертикалі. Перед тим як розбирати двері ВАЗ 2114, від'єднайте від роз'єму моторедуктора перемикач. Після цього зніміть стеклопод'емник, викрутити опори - тепер ви можете від'єднати моторедуктор.
7
Від'єднайте від замка тяги зовнішньої і внутрішньої дверних ручок, відверніть гайки кріплення і після цього зніміть зовнішню ручку дверей.
8
Якщо автомобіль укомплектований електроблокуванням дверних замків, то після зняття оббивки двері від'єднайте також роз'єм моторедуктора і тягу. Після цього виверніть гвинти, зніміть замок. Акуратно вийміть внутрішню ручку дверей разом з кронштейном, попередньо вивернувши гвинти кріплення.