Як знайти клієнта на вантажоперевезення. Як знайти вантажоперевізнику клієнтів.

Ринок вантажоперевезень сьогодні характеризується високою конкуренцією і помітним підвищенням попиту у високий сезон. Незважаючи на те, що компаній, що надають послуги з доставки вантажів, досить багато, знову відкривається фірма все ж може знайти свою нішу. Відмінна якість послуг, конкурентоспроможні ціни і грамотний підхід до пошуку і утриманню нових клієнтів - основні фактори успішної роботи подібної компанії.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - база даних;
  • - фірмовий бланк.
Інструкція
1
Знайдіть будь-який великий довідник або електронну базу даних компаній, які можуть мати потребу в послугах вантажоперевезень. Зробіть вибірку підприємств, з якими ви плануєте вступити в контакт. Наведіть про кожну і них коротку довідку, щоб скласти більш чітке уявлення про специфіку роботи.
2
Сформулюйте одне або декілька унікальних пропозицій, які будуть вигідно відрізняти вашу компанію від конкурентів. Наприклад, розробіть систему знижок для постійних клієнтів або введіть послугу безкоштовних вантажних робіт.
3
Складіть типове комерційну пропозицію на фірмовому бланку. Лаконічно і ємко викладіть суть звернення, вкажіть основні тарифи та види вантажоперевезень, які ви здійснюєте. Обов'язково включіть в текст ваші головні конкурентні переваги.
4
Розішліть комерційну пропозицію по обраних підприємствам. Через певний час передзвоніть в кожну компанію і уточніть, чи отримано ваше звернення. У ході короткої розмови ви зможете зрозуміти, чи дійсно дана фірма потребує ваших послугах. Постарайтеся скласти бесіду таким чином, щоб зацікавити клієнта і мати можливість згодом нагадати про себе знову.
5
Проаналізуйте ринок тематичних ЗМІ вашого населеного пункту. Постарайтеся розмістити рекламу про свої послуги в найперспективніших носіях. Наприклад, в маленькому місті для компанії, що надає послуги приватних вантажоперевезень, більш актуальні оголошення в популярній газеті, ніж реклама у великому діловому виданні.
6
Створіть корпоративний сайт-візитку. Розмістіть на ньому інформацію про наявні у вас видах транспорту, про тарифи і видах виконуваних робіт. Зробіть функцію онлайн-замовлення послуг з вантажоперевезень. Так потенційні клієнти зможуть набагато швидше скористатися вашими пропозиціями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nUMVz64Iik8