Як зробити монтаж опалення.

Час невблаганно біжить, все міняється в житті, в тому числі і стан системи опалення в житло. Настає момент, коли ремонт відкладати вже нікуди.
Інструкція
1
Домовтеся з комунальними службами про час проведення робіт, щоб вони обов'язково спустили воду з вашого стояка і ні в якому разі не запускали її в систему до закінчення всього монтажу.
2
Почніть основні роботи: обріжте трубу стояка зверху і знизу, наріжте різьбу на обрізаних ділянках. Намотайте на зроблену різьбу клоччя, а далі акуратно накрутіть на неї муфту з перехідником на пластик і накладної гайкою. Після всіх виконаних дій закрутіть контргайку.
3
Тепер почніть наступний етап робіт - встановлення радіаторів. Знаходяться вони зазвичай під вікнами, щоб холодні потоки повітря, доходячи до вас, ставали вже теплими. Додайте їх обов'язково паралельно. Встановіть радіатори на кронштейни, що закладаються в стіни за допомогою шаблонів; просвердлите отвори перфоратором; закладіть кронштейни бетонним розчином і вивіряти за рівнем і схилу.
4
Навісьте радіатори на кронштейни та перевірте їх установку за рівнем і схилу. До того ж є обов'язкові умови для установки радіаторів - це висота від підлоги до радіатора не менше 60 мм, а від радіатора до підвіконня - не менше 50 мм. Також замість верхніх кронштейнів можете встановити радіаторні планки, розташовувані на 23 висоти радіатора. При установці на дерев'яних стінах, на стінах полегшених конструкцій кронштейни прикріпляйте шурупами, наскрізними болтами з металевими планками. Замість нижніх кронштейнів встановіть металеві підставки, прикріплюючи їх до підлоги. При установці радіаторів на підставках число останніх повинно бути: 2 - при кількості секцій до десяти і 3 - при більшій кількості секцій. Верх радіатора закріпіть.
5
Приступіть до заключного етапу ваших робіт - підведення труб системи до вже встановлених радіаторів. Візьміть зварювальний апарат для пластикових труб і виконайте зварювальні роботи. Безпосередньо перед самим радіатором встановіть крани, зверху і знизу. На цих кранах має бути присутня накладна гайка. Прямо між трубами, підведеними до радіатора, встановіть перемички. Вони потрібні в тих неприємних випадках, коли відбуваються поломки і потрібно терміново перекрити воду. Після перекриття цієї перемички зможете при необхідності зняти радіатор. Завжди передбачайте це заздалегідь і уникайте подібних несподіванок.
Монтаж опалення рекомендується планувати завчасно. У холодну і сиру погоду ваш будинок повинен бути вже теплим і затишним. Для цього потрібно виконати професійний монтаж опалення.
Інструкція
1
Установку опалення почніть зі створення проекту. Він повинен бути продуманий до дрібниць. Якісний монтаж гарантуватиме комфортне і затишне проживання. Всі роботи, пов'язані з монтажем виконуйте самостійно. При цьому чітко дотримуйтесь певні правила і норми.
2
На першому етапі монтажу опалення зробіть необхідні виміри приміщення. Також розробіть схему опалювальної системи. У ній врахуйте особливості об'єкта. Вірні розрахунки дозволять вам виконати монтаж опалення швидко і якісно. Якщо ж ви виконуєте реконструкцію, то замініть старі труби й радіатори батарей на нові аналоги, які більш високотехнологічні та естетичні.
3
В даний час існує досить багато варіантів, пов'язаних з монтажем потоплення. Особливу роль відіграє питання вибору опалювального обладнання. Саме від нього залежатиме безперебійна робота всієї системи. Купуйте обладнання відомих фірм. Крім того, зверніть увагу на наявність гарантії. Солідні фірми завжди дають талони на безкоштовне гарантійне обслуговування. Ви можете купити обладнання як вітчизняного, так і імпортного виробництва.
4
Монтаж в багатоквартирному виконуйте за типовим проектом. Зверніть увагу на площу приміщення, в якому буде виконуватися установка. Вентиляція буде забирати пристойну частину тепла. Грамотно виконайте всю роботу, пов'язану з опаленням. У майбутньому ви будете мати гарантують захист від аварійних ситуацій.
5
Проект системи опалення розробіть відповідно до технічних норм, а також правилами. Також зверніть увагу на рекомендації виробників теплового обладнання. У ході підготовки розрахуйте тепловий режим роботи системи. Крім того визначте теплові навантаження.