Як створити список розсилки в outlook. sozdat email outlook.

Важливою частиною програмного набору від компанії Microsoft є додаток Outlook в різних його версіях. Для багатьох офісів це необхідний інструмент документообігу та організації робіт. Дуже часто виникає потреба у відправці електронних листів однієї і тієї ж групи одержувачів. Якщо додавати адресатів по одному, на це йде багато часу. Тому варто створити список розсилки в Outlook.
Інструкція
1
Запустіть програму Outlook. Двічі клацніть лівою кнопкою миші по іконці додатка на робочому столі або натисніть кнопку «Пуск» і виберіть потрібний пункт в меню "Всі програми". Після завантаження програми виберіть меню «Файл» і знайдіть рядок «Створити». Коли ви наведете вказівник миші на цей напис, з'являться підпункти дій. Знайдіть пункт «Список розсилки» і натисніть на нього лівою кнопкою миші. Відкриється вікно створення і редагування нового списку одержувачів пошти.
2
Введіть назву для списку в полі «Ім'я». Так ви зможете створити кілька різних груп одержувачів для різних завдань, а згодом швидко перемикатися між ними. Наприклад, «Замовники», «Співробітники», «Друзі» і так далі.
3
Натисніть кнопку з написом «Виберіть членів», щоб додати одержувачів з вашої адресної книги. Знайдіть потрібну людину в переліку і натисніть кнопку ОК. Вікно вибору адресата закриється, а в списку розсилки з'явиться одержувач, повторюйте, поки не внесете всі потрібні адреси. Цей спосіб добре підійде в тому випадку, якщо у вас в адресній книзі Outlook вже внесені імена і e-mail тих, кому ви хочете відправляти пошту. Якщо це нове ім'я, потрібно використовувати інший метод внесення адресатів.
4
Клацніть лівою кнопкою миші по напису «Додати». Відкриється невелике вікно, в якому ви побачите поля «Короткий ім'я» і «Адреса електронної пошти». Скопіюйте і вставте ім'я та адресу, якщо у вас є лист від цієї людини, або наберіть нове ім'я і адреса вручну. Натисніть кнопку ОК (вона стане активною тільки після введення електронної адреси). Діалогове вікно закриється, а в списку одержувачів з'явиться нова строчка. Повторіть цю дію стільки раз, скільки потрібно для додавання всіх абонентів розсилки.
5
Натисніть кнопку «Файл» у верхній сходинці вікна і виберіть пункт "Зберегти". Натисніть його лівою кнопкою миші, і через кілька секунд список розсилки outlook буде створений.