Як зробити дитині подарунок на день народження.

День народження для дитини - це завжди диво, чарівний свято, яке він згадуватиме ще довго. Тому просто віддати дитині подарунок в руки - це нецікаво і нудно. Момент вручення подарунка слід зробити захоплюючим, з елементами гри і несподіванки.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - ватман;
  • - фломастери;
  • - олівці;
  • - повітряні кулі;
  • - пакувальний папір;
  • - кольоровий папір;
  • - карнавальна атрибутика.
Інструкція
1
Перетворити пошук подарунка в гру - безпрограшна ідея. Для маленьких дітей можна намалювати невеликі барвисті картки, які будуть вказувати шлях до скарбу, тобто подарунку. Намалюйте на невеликих шматочках картону стіл, диван, ліжко, іграшки і т.д. Розкладіть їх по місцях, поки дитина ще спить. Прокинувшись, він побачить кімнату, всипану повітряними кулями, ви поздравите його, а потім запропонуйте пограти в пошуки скарбу, простягнувши першу картку.
2
Не робіть занадто багато карток, щоб малюк не втратив інтересу до процесу. Подарунок загорніть в пакувальний папір - дітям дуже подобається розривати шарудять верстви. Замість карток можна використовувати доріжку-покажчик - виріжте з кольорового паперу маленькі лапки, розкладіть їх по шляху прямування до місця знаходження подарунка. Маленькому дитині буде цікаво наступати на яскраві шматочки паперу.
3
Для дитини старшого віку можна придумати більш складний сценарій - на картці не малюйте предмети меблів, а записуйте загадки і складайте ребуси. Картки або записки покладіть в різні місця - сховайте в повітряну кульку, за картину, під ліжко і т.д. Можна намалювати справжню карту скарбів з чіткими вказівками - кількістю кроків від одного пункту до іншого, із зазначенням сторін світу і т.д. Заздалегідь приготуйте піратські капелюхи, пов'язки на очі та іншу пригодницьку атрибутику.
4
Підготуйте невеликий виступ від усіх членів родини. Привітайте дитини прямо з ранку - зберіться всі біля його ліжка і прочитайте вірші. Вірші можна написати найпростіші, але зі змістом, відображає суть вашого подарунка. Шлях кожен з поздоровляють прочитає пару рядків, а потім вручить дитині подарунок. Такий початок дня народження задасть настрій дитині .
5
Попросіть когось із друзів зіграти роль листоноші Пєчкіна - надіньте на нього великі вуса, плащ і шапку-вушанку. Нехай в самий розпал веселощів, коли в домі повно гостей, листоноша подзвонить у двері і попросить іменинника. Доставивши святкову посилку, він сідає за загальний стіл і розповідає пару історій, щоб діти повірили в те, що це справжній Пєчкін. Якщо ви запрошуєте аніматорів, то подарунок може принести Карлсон, або інший улюблений персонаж.