Як оплатити товар за кордоном. Як організація може оплатити гроші за кордон.

Товари за кордоном можна оплачувати або через інтернет, або готівкою. Проте методи оплати будуть схожі. Можна виділити кілька основних способів, за допомогою яких люди за кордоном обмінюють свої гроші на товари.
Вам знадобиться
  • - кредитна картка;
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - готівка.
Інструкція
1
Заведіть собі одну або декілька кредитних пластикових карт. Даний вид оплати товарів - найпопулярніший за кордоном на даний момент. І цьому є безліч причин. По-перше, це дійсно зручно. По-друге, все більше магазинів і торгових точок приймають саме картки, а не готівку.
2
Отримайте в одному з банків карту Visa, Mastercard або American Express. Бажано, щоб її рівень був не нижче Classic. Як тільки ви це зробите, у вас буде можливість миттєво здійснювати покупки.
3
проплачує картою товари з доставкою через інтернет. Взагалі, за кордоном дуже розвинена електронна комерція. Тому зараз є можливість купувати не тільки електронні, а й фізичні товари, оплачуючи їх картою в режимі онлайн.
4
Введіть номер карти, свої ініціали та тризначний код (CV) в потрібне поле та натисніть «Заплатити» ("pay with creadit card"). Транзакція завершиться в лічені хвилини. Після цього вам прийде посилання на скачування електронного продукту або буде доставлений на будинок фізичний товар.
5
Сплачуйте онлайн-покупки за допомогою електронного гаманця Pay Pal. Це найбільш відома за кордоном система оплати через інтернет. Зробіть прив'язку своєї кредитної картки до аккаунту Pay Pal і поповнюйте гаманець миттєвими перекладами. За допомогою даної платіжної системи ви можете купувати і фізичні, і електронні товари.
6
Платіть за товар готівкою. Незважаючи на розвиток інтернет-технологій, ніхто не скасовує самого поширеного обміну валюти на той чи інший продукт. Ви це можете робити як в магазині, так і віддаючи їх кур'єру за доставлений на будинок товар. Все залежить від умов угоди.
Зверніть увагу
Під час скоєння проплати товару через онлайн-магазини, перевіряйте кілька разів правильність введених даних. Покупці дуже часто помиляються у ініціалах, а також у номері карти. Тому проплата часто не проходить.