Як завантажити адресний класифікатор.

В ході господарської діяльності підприємство стикається з необхідністю створювати і зберігати адресну інформацію. Так, при відправленні вантажу вимагається адресу контрагента, а для заповнення кадрових довідок - адресу співробітника. Найбільш зручним у цьому випадку є завантаження адресного класифікатора в програму «1С: Підприємство».
Інструкція
1
Запустіть диск ІТС, який поставлявся разом з програмним забезпеченням «1С: Підприємство». Адресний класифікатор, або КЛАДР, складається з 4 основних файлів: kladr.dbf (класифікатор адрес), socrbase.dbf (класифікатор скорочень), doma.dbf (класифікатор будинків), street.dbf (классіфікато вулиць). Знайти їх можна в папці на диску ІТС, яка знаходиться за адресою/1CIts/EXE/KLADR.
2
Скопіюйте файли адресного класифікатора з диска на ваш персональний комп'ютер. Дані документи є Саморозпаковується, тому просто запустите процедуру вилучення і дочекайтеся її закінчення.
3
Запустіть бухгалтерську програму 1С в режимі «Підприємство». Зайдіть в меню «Операції» і виберіть у спадному вікні пункт «Регістри відомостей». Виділіть розділ «Адресний класифікатор» у вікні і натисніть кнопку «Ок». Якщо ви до цього не заповнювали адреси, то з'явиться вікно, в якому необхідно підтвердити завантаження адресного класифікатора .
4
Натисніть кнопку «Завантажити» на командній панелі вікна, що з'явилося. Вкажіть у формі завантаження шлях до розпакованим файлам КЛАДР. Виберіть регіони, для яких завантажуються адреси. Натисніть внизу вікна кнопку «Завантажити». Після цього почнеться процес завантаження, дочекайтеся його закінчення і можете використовуватися класифікатором за призначенням.
5
Завантажте адресний класифікатор для «1С: Зарплата і Управління Персоналом». Для цього виконайте ту ж процедуру, що і з режимом роботи «Підприємство», до моменту вказівки шляху до файлів КЛАРД, включно. Після цього виберіть у спадному меню для кодування поставляються таблиць пункт «DOS (866)» і відзначте формат «2003 року».
6
Далі натисніть кнопку «Завантажити регіони» і перейдіть на вкладку «Фільтр по регіонам». Поставте галочки в потрібних пунктах. Натисніть кнопку «Завантажити» і приступайте до роботи з адресним класифікатором.