Як відкрити приймальний пункт.

Усі пам'ятають ті часи, коли школярі в піонерських галстуках збирали макулатуру, влаштовуючи різні змагання, хто зможе принести більше. Зараз є можливість відродити подібного роду заняття, тільки перетворіть його на прибутковий бізнес, відкривши приймальний пункт макулатури.
Інструкція
1
Знайдіть, де можна недорого орендувати вантажну машину, якщо немає власної. Визначтеся з місцем для зберігання зібраної макулатури. Для цього напевно підійде будь-яке приміщення закритого типу, наприклад, ваш гараж або ж дачний будинок. Так само можливе тимчасове зберігання на відкритих ділянках землі.
2
Спробуйте знайти собі помічників. Зв'яжіться з різними навчальними закладами та школами. Напевно знайдуться люди, які захочуть з вами працювати. Визначтеся з оплатою для них. Для цього дізнайтеся всі розцінки в аналогічних організаціях.
3
Далі необхідно внести в маси інформацію про виконувану вами роботі. Помістіть вивіску з номерами телефонів на склі вашого автомобіля. Розклейте оголошення по місту.
4
Поговоріть з жителями навколишніх будинків. Дізнайтеся, можливо, у них є непотрібні книги, журнали, картонні коробки, газети, паперу і т.д. Організуйте збір на підприємствах, фірмах, заводах. Поговоріть з офісними працівниками. В офісах проблем з макулатурою немає, тому ви без зусиль зможете домовитися про постачання.
5
Коли ваш бізнес піде в гору, подайте оголошення в міську газету або журнал, причому оголошення краще давати в суботу або четвер. У ці дні люди найчастіше приводять до ладу офіси та квартири. Ваша послуга буде дуже затребувана. Ваш новий бізнес безпосередньо пов'язаний з проблемами охорони навколишнього середовища.
6
Проведіть рекламну акцію на місцевому радіо і телебаченні. Розкажіть про дану проблему, тим самим привертаючи увагу до свого бізнесу. Збір макулатури - прибуткова справа, але чомусь пункт и по збору макулатури відкривають рідко. Причина проста: зміст подібного роду пункт ов прийому та збору макулатури - справа витратна. Але при правильно обраній стратегії, налагодженні каналів доставки, вивезення та збуту макулатури можна вийти на високий рівень ведення даного бізнесу.