Як налагодити пошту.

Електронна пошта є одним з найважливіших сервісів в інтернеті. Вона дозволяє не тільки листуватися з іншими власниками e-mail, а й є своєрідним паспортом, без якого ви не зможете зареєструватися на жодному інтернет-ресурсі. У зв'язку з цим дуже важливо правильно налаштувати свою пошту .
Інструкція
1
Виберіть один з безкоштовних серверів для створення електронної пошти. В даний час їх з кожним днем з'являється все більше, але найпопулярнішими є gmail.com, mail.ru, mail.rambler.ru, yandex.ru, pochta.ru. Для того щоб зареєструвати свою пошту , необхідно перейти до форми реєстрації одного із зазначених сервісів. Придумайте логін для свого e-mail. Він повинен бути унікальним, тому у багатьох з першого разу не вийде вгадати. Перед тим як іменувати свою пошту , також продумайте, для чого вона вам. Якщо для роботи, то неприпустимо використовувати штучно або нецензурні фрази.
2
Заповніть форму реєстрації із зазначенням своїх персональних даних. Також вам знадобиться придумати і запам'ятати контрольний питання і відповідь на нього. Це необхідно на випадок, якщо ви забудете пароль до поштової скриньки або його хтось зламає. Придумайте пароль для своєї пошти. Він повинен містити не менше 6 символів і складатися з комбінації букв і цифр.
3
Закінчите процедуру реєстрації поштової скриньки. З цього моменту ви можете спокійно користуватися електронною поштою. Однак для більшого комфорту рекомендується змінити налаштування під свої потреби. Виберіть пункт «Налаштування» в панелі інструментів пошти. У розділі «Оформлення» ви можете поміняти колір і тему вікна пошти. У розділі «Інформація про відправника» вказати свої дані і встановити аватар або фото. Деякі сервіси дозволяють забирати пошту з інших поштових скриньок.
4
Для цього перейдіть у відповідний розділ і вкажіть e-mail і пароль від пошти. Вивчіть розділ «Безпека», в якому ви можете вказати свій телефон та адресу на випадок відновлення доступу. Також тут настроюються деякі додаткові функції, які оберігають вашу пошту від злому.
5
Налаштуйте програму Microsoft Outlook Express, яка знаходиться у складі операційної системи Windows. Натисніть на «Пуск» і виберіть програму зі списку програм. Виберіть пункт «Додати пошту » і заповніть всі необхідні відомості для налаштування програми під ваш обліковий запис на поштовому сервісі. В результаті ви зможете користуватися поштою без запуску браузера.