Як дізнатися, Який в будинку інтернет-провайдер. дізнатися провайдера по номеру будинку.

У великих містах багатоквартирні будинки часто обслуговуються різними інтернет-провайдерами. І перед мешканцями, які вперше хочуть підключитися до інтернету або бажають змінити тарифний план, постає завдання дізнатися побільше про наявні можливості. Іноді запитання «Який в будинку провайдер?» Спантеличує орендарів квартир.
Вам знадобиться
  • Телефон, список провайдерів міста, комп'ютер, інтернет, коробка цукерок.
Інструкція
1
Пройдіться по поверхах, якщо ви вже живете в цьому будинку. Як правило, провайдери, обслуговуючі дану будівлю, роблять регулярні рекламні розсилки з пропозиціями підключитися і з інформацією про тарифи. Їх буклети розкидають у поштові скриньки або прикріплюють біля вхідних дверей і на поверхах.
2
Простежте, куди йде дріт з вашої квартири, якщо вона вже підключена до інтернету. Як правило, для забезпечення широкосмугового доступу в під'їздах повинні бути облаштовані щитки або спеціальні ящики, до яких підходять кабелі. Найчастіше на них кріпляться рекламні наклейки з назвою провайдера.
3
Розпитайте сусідів більш молодого віку. Вони можуть дати інформацію, які послуги пропонувалися в будинку.
4
Зверніться в керуючу компанію. Правда, там не зобов'язані давати таку інформацію, тим більше якщо ви не є власником житла. Постарайтеся встановити особистий контакт, зробіть комплімент симпатичною співробітниці. Подаруйте їй невеликий презент і попросіть допомогти в ерундовая питанні - хто провайдер в такому-то будинку. Якщо у вас є талант спілкування, цей варіант не складе для вас праці.
5
Озбройтеся списком провайдерів, які можуть надавати послуги в цьому районі або в усьому місті, і планомірно обдзвоните їх служби по роботі з клієнтами. Якщо компанії використовують call-центри, вийдіть на оператора і дізнайтеся, чи підключений до інтернету такий-то адресу.
6
Уточніть у провайдера за допомогою інтернету, якщо у вас в квартирі вже є можливість підключення. Для цього треба скористатися одним із сайтів, що пропонують встановити WHOIS-інформацію. Це визначення вашого IP-адреси і провайдера за допомогою спеціального протоколу. Як правило, достатньо просто натиснути кнопку «Старт», «Почати» або аналогічну. Якщо для визначення провайдера від вас вимагають ввести IP-адресу, зайдіть на сервіс «Яндекса» - http://internet.yandex.ru/, і вам його визначать в автоматичному режимі. Введіть отриману інформацію і вчитайтеся в результати її обробки. Там з'явиться назва компанії.