Як зареєструвати інтернет-адресу.

Реєстрація нового інтернет- адреси потрібна при створенні сайту. Послуга може бути надана безкоштовно, якщо проект базується на спеціальному сервісі, наприклад, конструкторі сайтів. За адреса доведеться заплатити, щоб він був красивими і незабутнім.
Інструкція
1
Придумайте оригінальну назву вашому сайту. Це може бути одне слово або словосполучення, найбільш точно характеризує майбутній інтернет-ресурс. Напишіть його латинськими літерами, якщо плануєте реєструвати сайт в міжнародній зоні. Придумайте різні варіації назви на випадок, якщо така адреса вже кимось зареєстрований.
2
Виберіть домен для свого сайту. Домен - це ім'я вашого сайту, поєднане з літерним кодом якоїсь країни або міжнародної зони. Він відображається через точку після першої частини - назви. Наприклад, в Росії використовують зони .ru, .su і .рф. Приєднуючи до них свою назву, ви отримаєте домен другого рівня. Однак вибір залежить не тільки від вашого бажання, а й від того, зайняті чи ні придумані вами адреси.
3
Перевірте, чи вільний ваш варіант імені. Для цього зайдіть на сайт будь-якого реєстратора доменів і скористайтеся відповідною безкоштовною послугою. Якщо адреса виявився зайнятий, перед вами два шляхи. Або міняти першу частину назви, або вибирати іншу доменну зону.
4
Уточніть вартість того чи іншого адреси. Вона відрізняється у реєстраторів і компаній, що надають ще й послуги хостингу. Домени в якихось зонах дешевше, в якихось дорожче. Крім того, на ваш вибір адреси можуть вплинути супутні послуги. Адже щоб сайт запрацював, вам будуть потрібні і хостинг, і простір на сервері, віртуальному або фізичному, панель управління сервером і т.п. Всі ці позиції можуть впливати на тарифний план.
5
Оберіть тариф і спосіб оплати. Дотримуйтесь інструкцій системи. Всі дії по реєстрації можна проробити в віддаленому доступі, а потім поштою отримати всі документи, що підтверджують угоду.
6
Задайте питання службі технічної підтримки вашої компанії або пошукайте відповіді в розділі допомоги, якщо зіткнулися з якимись труднощами.
7
Скористайтеся безкоштовним хостингом і реєстрацією імен, де доступні домени третього рівня. Вони будуть виглядати наступним чином name.firma.ru. Не всі імена такого типу безкоштовні, але є ряд компаній, що пропонують віртуальне розміщення сайту фактично даром. Інша справа, що використання таких послуг може бути не завжди зручно.