Як встановити смайли в агент.

Користувачі часто бажають додатково встановити смайли в агент з метою розширення вже наявного там набору. Але не всі знають, як це зробити правильно.
Інструкція
1
Дізнайтеся назву і версію вашої програми. Для цього запустіть її за допомогою одного з нижче наведених способів. Перший - натисніть кнопку перегляду відомостей про систему. Або другий - через меню «Пуск» відкрийте список встановлених додатків.
2
В інтернеті виконайте пошук за запитом смайликів, які підійдуть саме для вашої програми. Смайли завантажуйте тільки з перевірених сайтів, щоб уникнути зараження вашого комп'ютера шкідливими кодами.
3
Скачаний вами набір смайликів розархівуйте, якщо в цьому є необхідність. У тому випадку, якщо це звичайна папка з розташованими в ній файлами, просто скопіюйте її за допомогою правої кнопки миші. Попередньо переконайтеся в тому, що ваш агент підтримує смайли цього формату.
4
Якщо буде потрібно, то завершите роботу агент а. Відкрийте локальний диск, після чого в Programm Files зайдіть в директорію встановленого вами клієнта. Потім знайдіть ту папку, яка містить смайлики і вставте в неї завантажену інформацію. Слід врахувати, що деякі агент и мають поділ директорій для звичайних статистичних смайлів і для анімованих.
5
Якщо ви завантажили смайли у вигляді інсталятора, то просто клацніть за програмою двічі правою кнопкою миші. Але перш, ніж ви запустите інсталятор смайликів, обов'язково перевірте його антивірусом з антітроянов і оновленими базами.
6
Якщо в ньому не знайдено ніяких загроз, то сміливо встановлюйте додатковий набір смайликів, при цьому в установнику вкажіть директорію знаходження програми на жорсткому диску. Перезапустіть програму, якщо це буде потрібно.
7
Тепер перевірте правильність установки. Запустіть вашу програму і відкрийте діалогове вікно, а потім і контейнер зі смайликами, натиснувши на відповідну піктограму. Зверніть увагу на те, що досить часто деякі комплекти смайликів призначені для певної версії агент а.
8
Власне, це вся процедура установки смайлів в агент. Якщо дотримуватися вищеописану послідовність, то складнощів з установкою не виникне. Додавайте смайли в свій агент і користуйтеся ними, доставляючи задоволення собі і своїм співрозмовникам!
Встановлення додаткових смайликів у агент потрібна для того, щоб розширити набір вже наявних. Більшість клієнтів ICQ підтримують завантаження нових елементів, і тому інсталяція смайлів не займе у вас занадто багато часу.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Дізнайтеся точну назву вашої програми і її версію. Це можна зробити, запустивши її і натиснувши кнопку перегляду відомостей про систему, або відкривши список встановлених додатків через меню «Пуск».
2
Виконайте пошук в інтернеті за запитом смайликів для саме вашої програми. Найкраще завантажуйте смайли з перевірених сайтів, оскільки багато з них можуть містити шкідливий код або віруси.
3
Разархівіруйте скачаний вами набір смайлів, який ви обрали, якщо це потрібно. Якщо це звичайна папка з файлами зображень, скопіюйте всі її вміст за допомогою правої кнопки миші.
4
Переконайтеся попередньо, чи підтримує ваш клієнт смайли саме цього формату, оскільки деякі версії програм містять тільки лише звичайні статичні зображення в якості смайлів.
5
Якщо потрібно, завершіть роботу ICQ. Відкрийте ваш локальний диск, зайдіть в директорію з назвою встановленого вами клієнта в Programm Files, знайдіть папку зі смайлами і вставте туди вміст завантаженої папки. Майте на увазі, що для деяких агентів є поділ директорій для анімованих смайлів і звичайних статичних.
6
Якщо ви завантажили смайли не у вигляді папки з файлами зображень, а у вигляді інсталятора, то все набагато простіше - просто двічі клацніть за програмою правою кнопкою миші. Однак перш ніж запускати інсталятор смайлів, краще все перевірте програму антивірусом з оновленими базами і антітроянов.
7
Якщо загроз не знайдено, тоді просто встановіть додатковий набір смайлів, вказавши в установнику директорію знаходження вашої програми на жорсткому диску. Якщо потрібно перезапуск програми, виконайте потрібну дію.
8
Перевірте, чи правильно ви виконали установку. Для цього при запуску вашої програми відкрийте діалогове вікно і натисніть на піктограму, що відкриває контейнер зі смайлами.
Зверніть увагу
Деякі набори смайлів можуть бути призначені конкретно для певної версії програми.