Як підтягуватися 100 разів.

Найперше вправу, з якого починають усі, хто вирішив зробити кроки на шляху до бодібілдингу або просто стати сильніше - це, мабуть, підтягування на турніку. За якою ж схемою дійти до таких колосальних успіхів, як підтягування 100 раз?
Інструкція
1
Віс на перекладині на время.Такое вправа тренує хват кисті, зміцнює і розтягує сухожилля і м'язи, тренує в вас витривалість. Чим довше ви зможете провисеть, тим лучше.Не варто дуже старатися на перших тренуваннях, руки будуть дуже сильно боліти.
2
Негативні повторенія.Поставьте під перекладину стілець, прийміть кінцеве положення, підборіддя над поперечиною, ноги відпускайте і якомога повільніше розпрямляйте руки. Постійно збільшуйте кількість повторень і тривалість спуску.
3
Половинчаті підйоми і спускі.Пріступім до вправ посложней. Якщо ви вже оволоділи першими двома, то з цим впораєтеся в совершенстве.Поставьте стілець під перекладину, прийміть кінцеве положення, підборіддя під поперечиною, опустіть ноги і якомога повільніше розпрямляйте руки до положення в 90 градусів між біцепсом і передпліччям. Досягнувши такого становища, почніть повільно піднімати в початкове положення. На початку шляху, якщо сил вистачати не буде, то допоможіть собі злегка ногами, відштовхуючись від стільця. Постійно збільшуйте кількість повторень.
4
Лесенка.В цій вправі потрібно чергувати половинчасті повторення з негативними.
5
«Подивися з-за паркану» .Ставьте стілець під перекладину, прийміть початкове положення вис на перекладині, і якомога повільніше підтягуйтеся до становища в 90 градусів між біцепсом і передпліччям. Якнайменше допомагайте собі ногами і максимально тягніть руки. Досягнувши такого становища, почніть повільно опускатися у вихідне положення. Постійно збільшуйте кількість повторень.
6
Перед виконанням вправ добре розігрівайтеся і робіть розминку. Якщо допомагаєте собі ногами, то стежте щоб ця допомога була мінімальною, вся концентрація повинна бути на м'язах рук. Після тренувань розтягуйте всі м'язи, так вони швидше відновляться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tHo2Cmm7Ymo