Як створити рекламний сайт.

Створення власного сайта - процес, що вимагає чимало часу і особливих навичок. Однак зараз існують спеціальні сервіси, які допомагають користувачам швидко створювати сайти за готовими шаблонами. При цьому неважливо, для чого саме вам знадобився свій ресурс.
Інструкція
1
Знайти відповідний сервіс не важко, для цього просто введіть в рядок пошуку запит «Створити веб-сайт безкоштовно» або «Конструктор сайтів». Виберіть із списку той, який найбільше сподобається, і приступайте до створення. Спочатку вам необхідно буде вказати тип вашого майбутнього сайта (наприклад, інтернет-магазин) і визначитися з шаблоном (саме він буде визначати весь зовнішній вигляд ресурсу). Однак для користування подібним сервісом ви повинні будете зареєструватися. Вона не відніме багато часу: просто заповніть невелику анкету.
2
При заповненні може знадобитися ввести такі дані, як прізвище та ім'я, адресу електронної пошти, нік, стать, дата народження, місце проживання. Зверніть увагу на те, що ви повинні будете придумати пароль. Він призначається для входу на створений сайт в якості адміністратора. Також варто відзначити, що вносити в анкету потрібно тільки адресу діючої електронної пошти, тою, якою ви часто користуєтеся. Саме через неї користувач підтверджує реєстрацію в сервісі. На вказану адресу прийде лист з посиланням: перейдіть по ній для завершення реєстрації та переходу до етапу редагування сайта .
3
Все настройки здійснюються через спеціальний веб-кабінет і панель адміністратора. З їх допомогою ви зможете, наприклад, змінити адресу створеного ресурсу, скорегувати встановлені раніше параметри, змінити дизайн оформлення сайта і багато іншого. До речі, управління настройками через панель адміністратора можливо в двох режимах: візуальному або html.
Корисна порада
Якщо ви не захочете витрачати час на створення і налаштування вашого сайту, замовте його у фахівців. Вони зроблять максимально зручну структуру, навігацію на сайті, розроблять оригінальний дизайн і допоможуть в просуванні. Однак не варто забувати, що така робота буде коштувати вам чимало, але це, мабуть, єдиний мінус даного способу.