Як відокремити сіль від цукру.

При змішуванні солі кухонної з цукром виходить сипуча суміш, у якій неможливо виділити, де одне, а де інша речовина. Процес поділу елементів, що входять до складу однорідної суміші, заснований на їх перекристалізації. Тому і розділити їх можна тільки хімічними методами.
Вам знадобиться
  • - спиртівка зі штативом;
  • - фільтр;
  • - порцеляновий ємність.
Інструкція
1
Для того щоб виділити сіль з суміші, приготуйте водний розчин. Простіше кажучи, розчиніть соле-цукрову суміш у воді. Її потрібно відразу ж пропустити через фільтр, щоб видалити всі домішки, нерозчинні у воді.
2
Наступний етап - отриманий розчин перелийте в чашку, бажано порцелянову, оскільки вона хімічно нейтральна.
3
Потім помістіть чашку на кільце штатива і почніть нагрівати її дно за допомогою спиртівки. Так ви досягнете випаровування води і зменшення обсягу розчину.
4
У міру випаровування води розчин буде ставати більш концентрованим, вам потрібно в цей момент бути гранично уважними. Як тільки концентрація стане оптимальною, на стінках чашки почнуть з'являтися кристалики - це і буде сіль в чистому вигляді.
5
З появою кристалів нагрівання потрібно припинити, а розчин охолодити. Як тільки ви це зробите, сіль теж охолоне і кристалізується. Тепер візьміть фільтр і відокремте кристали солі з розчину.
6
Тепер займіться цукром. Він залишився в чашці, розчинений у воді - своєрідний сироп. Профільтруйте його ретельно - на фільтрі залишаться кристалики солі, а цукор збережеться у водному розчині. Можете його використовувати як добавки в чай або для випічки - в ньому не буде солі.
7
Якщо ж цукор вам не потрібен, а ваша мета - отримати сіль , можна розчинити суміш з цукру і солі в спирті (етанолі). Візьміть 100 мл етанолу, помістіть туди суміш і ретельно перемішайте. Особливість спирту в тому, що він не розчиняє сіль - вона залишиться на поверхні.
8
За допомогою фільтра процідіть розчин - вся сіль їх суміші залишиться на фільтрі. Висушіть її - і можете використовувати за призначенням.
Зверніть увагу
Важливо пам'ятати, що не можна повністю випаровувати воду, інакше цукор теж кристалізується.