Як вийти в інтернет через телефон. Як вийти з телефону в інтернет.

Не завжди в потрібний момент під рукою є комп'ютер або ноутбук, а якщо він є - на ньому не завжди є доступ в мережу. Час від часу у кожного трапляються непередбачувані ситуації, коли терміново потрібен доступ в інтернет . Навіть якщо у вас немає доступу до послуг свого звичайного провайдера, ви можете отримати доступ до мережі, використовуючи власний стільниковий телефон з позитивним балансом на рахунку і підтримкою WAP і GPRS, якій зараз мають практично всі сучасні трубки. У цій статті ви дізнаєтеся, як налаштувати інтернет на своєму мобільному телефон е, а так же, як використовувати телефон як модем для виходу в мережу з комп'ютера.
Інструкція
1
Для під'єднання телефон а до комп'ютера і налаштування інтернет а вам буде потрібно кабель синхронізації телефон а з комп'ютером і драйвера, якщо телефон не визначається автоматично в системі.
2
Встановіть на комп'ютері програму, що дозволяє налаштувати інтернет -підключення через ваш телефон. Для кожної моделі телефон а такі програми відрізняються (наприклад, GPRS manager). Встановіть драйвер для того, щоб телефон відобразився в системі як модем.
3
Після того, як новий пристрій з'явиться в диспетчері пристроїв Windows, запустіть програму-менеджер. Дочекайтеся закінчення її завантаження, а потім знайдіть значок, що дозволяє, крім інших функцій програми, створювати інтернет -підключення.
4
Натисніть на потрібну кнопку і виберіть тип мобільного оператора для подальших налаштувань. Залежно від того, який оператор надає вам мобільний зв'язок, вводите різні дані у вікні налаштувань зв'язку.
5
Налаштування IP-адреси і DNS-адреси ви зможете дізнатися у свого провайдера, зателефонувавши в офіс або знайшовши інструкції по налаштуванню мобільного інтернет а на його офіційному сайті.
6
Після цього ви можете підключатися через модем в телефон е і працювати в інтернет е в звичайному браузері, яким ви користуєтеся на комп'ютері.
7
Крім того, якщо ваш телефон підтримує Java і http, ви можете заходити на будь-які сайти прямо з телефон а, налаштувавши в меню телефон а мобільне з'єднання з мережею. Для того, щоб відкривати сайти, встановіть на телефон браузер MiniOpera. Для перегляду пошти та спілкування в ICQ ви можете встановити додаткові Java-додатки.