Як зробити гру на денді.

Створення ігор для приставки денді вимагає від розробника навичок написання програм на асемблері і досвіду в розробці інших ігор. Також необхідні навички роботи в графічних редакторах.
Вам знадобиться
  • - набір програм для редагування зображень;
  • - програма для асемблера;
  • - емулятор.
Інструкція
1
Вивчіть асемблер. У вас на це піде пристойну кількість часу, якщо раніше ви не займалися програмуванням і збираєтеся створювати гру без сторонньої допомоги. Краще всього відразу зареєструватися на форумі програмістів для отримання цікавить вас інформації, яку ви можете не знайти в підручниках.
2
Також періодично виконуйте практичні завдання. Якщо у вас відсутні навички в написанні ігор, займіться цим, причому зовсім неважливо, якою мовою вони будуть написані, оскільки головне розуміння загального принципу їх роботи.
3
Продумайте основну ідею гри і записуйте все у вигляді коду програми, після чого зв'яжіть між собою частини в одну гру. Пропишіть код для деталей, додайте в гру музику, яку можете завантажити з інтернету або написати самостійно. Якщо раптом ви не можете реалізувати в'язку двох ідей в одну гру, відмовтеся від однієї з них або створіть відразу дві прості. З першого разу мало у кого виходить написати хорошу складну гру.
4
Реалізуйте графічну частину гри, тут вам знадобляться навички роботи з відповідними редакторами. Якщо ви не справляєтеся з обома частинами розробки гри, залучіть сторонніх дизайнерів або програмістів. Намагайтеся використовувати професійні графічні редактори, оскільки в них ви спалите найбільш детально продумати кожен момент інтерфейсу створюваної вами гри на денді .
5
Зверніть увагу, що ви також можете просто доопрацювати одну з існуючих на даний момент ігор для приставки денді , скачавши її исходник з інтернету і дописавши код відповідно до того, які зміни ви б хотіли в ній бачити. Це набагато простіше, ніж самостійна розробка і також підійде вам в якості практики перед написанням окремої гри.
6
Запустіть гру на емуляторі. Якщо не буде виявлено багів, створення гри закінчено. Не запускайте невиправлені версії гри і не викладайте їх в інтернет, найкраще відразу доведіть справу до кінця.