Як підняти швидко рівень на Гарен.

Більш високий рівень в «Гарен» відкриває вам доступ до додаткових можливостей та широкий вибір додаткових матеріалів, наприклад, іконок, аватарів і так далі. Для прискорення процесу переходу за рівнями існує певна тактика гри.
Вам знадобиться
  • - клієнт «Гарена».
Інструкція
1
Зверніть особливу увагу кількості отриманих в грі очок, тому як вони в основному впливають на швидкість переходу за рівнями. Будуйтесь догравати кожну гру, оскільки в іншому випадку XP згоряють повністю або частково. Намагайтеся збільшувати тривалість час гри - це також дає вам додаткові очки досвіду.
2
Намагайтеся брати участь в іграх з найбільшою кількістю учасників. Чим їх більше, тим швидше збільшиться кількість набирається досвіду і окулярів, відповідно, тим швидше ви потрапите на наступний рівень . Для підрахунку необхідної кількості очок до переходу на наступний рівень використовуйте наступну формулу: (N * (N + 1) * (N + 2) + 16 * N) * 10, де N - це ваш поточний рівень в грі. Також намагайтеся дотримуватися таблиці рівнів.
3
Також для підняття рівня в «Гарен» створюйте свої власні ігри - це також дає вам додаткові переваги. Якщо ви граєте код -wtf -, ви також отримуєте багато XP. Тут все залежить від кількості трафіку, що проходить через підключення, тому намагайтеся виконувати ті дії, які вимагають його в найбільшому обсязі.
4
Для підвищення рівня придбайте голд-аккаунт, який також додає вам значну кількість очок. Зверніть увагу, що це платна процедура, що передбачає під собою наявність у вас можливості здійснити оплату в режимі онлайн. При введенні платіжних реквізитів переконайтеся в тому, що знаходитеся саме на сервері оплати.
5
Для введення використовуйте віртуальну екранну клавіатуру, щоб уникнути проблем, пов'язаних з шкідливими програмами, що відстежують натиснення певних клавіш. Також не втрачайте аккаунт в системі і намагайтеся використовувати його протягом усього періоду часу, оскільки при створенні нового окуляри і досвід не переносяться.
Корисна порада
Користуйтеся тільки одним аккаунтом в системі.