Як ловити коропа і карася. Як ловити сазана на коноплю.

Карп і карась мешкають практично у всіх водоймах та озерах з мулистим дном, де течія води слабке або зовсім відсутній. Найбільш успішною ловля буває в місцях, де риба добре підгодована. На приватних ставках перед днями лову прикорм розсипають дуже рясно, щоб жоден рибалка не залишився без улову.
Вам знадобиться
 • - снасті;
 • - прикорм;
 • - наживка.
Інструкція
1
Збираючись на риболовлю, підготуйте консервовану кукурудзу, горох, картопля, хліб, комбікорм. Це те, на що клює короп. Для лову карася підходить буквально все, але найбільш вдалою риболовля виходить в тому випадку, якщо як наживки ви будете використовувати гнойового черв'яка або розпарену перловку.
2
Найвдалішим сезоном для лову коропа і карася вважається літо, коли риба знаходиться на мілководді і не опускається глибше 5 метрів. Як тільки дні стають прохолодними, короп і карась йдуть на глибину більше 10 метрів і зловити їх практично неможливо.
3
В ясні дні ловите коропа і карася поплавковою вудкою довжиною 4-4,5 метра. Волосінь повинна бути м'яка, міцна, гачки прості. Можете використовувати телескопічні вудилища. Втім, оснастка залежить від ваших матеріальних можливостей.
4
До сходу сонця рясно посипте місця лову комбікормом. Риба буде підніматися на запах. Для наживки використовуйте консервовану кукурудзу, горох або гнойового хробака. На хробака найкраще клює карась.
5
Якщо ви рибалите навесні, то можете виловити дуже велику рибу, яку неможливо витягнути без використання сачка, тому при зборах не забудьте взяти його з собою. Особливо це актуально, якщо ви ловите з човна.
6
І короп, і карась клює тільки рано вранці або ввечері. Сидіти на березі днем в очікуванні клювання абсолютно марно. Чи не збирайтеся на риболовлю, якщо стоїть негода або тривала спека з температурою повітря вище 27 градусів, дочекайтеся тихої ясної погоди з температурою не вище 23 градусів.
7
Не забувайте, що браконьєрські методи лову будь-якої риби заборонені. До браконьєрської оснащенні відноситься мережу, екран, люлька, телевізор. Такий спосіб можна використовувати тільки в тому випадку, якщо ви ловите рибу на своєму приватному ставку або маєте ліцензію на промисловий вилов.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6UOrQQ_A5Ws
Карпи, або річкові сазани, водяться в невеликих ставках, озерах і річках Південної і Середньої частини Росії, це одні з найбільш хитрих і розумних риб. За своїм значенням і величиною, короп займає почесне перше місце серед інших особин свого сімейства.
Вам знадобиться
 • - вудилище;
 • - волосінь;
 • - поплавок;
 • - грузило;
 • - гачок;
 • - подсачік;
 • - прикорм;
 • - насадка.
Інструкція
1
Карпи, так само як і сазани, віддають перевагу слабкому перебіг і теплу стоячу воду. Цих риб можна виявити практично в будь-якому, зарослому травою, водоймі. Влітку коропи знаходяться на глибині п'ять метрів, восени - десять метрів, взимку йдуть набагато глибше. Визначити наявність сазана в ставку можна завдяки його вистрибування з води, при цьому він видає звук, що нагадує квакання.
2
Найбільш великі особини попадаються на початку липня і в кінці серпня. Найкращий час для лову коропових - раніше ранок або вечір (після п'яти годин). Днем сазан практично не клює, винятком є дрібні коропи. Насадкою для вудіння може служити пшоняна каша, червоний гнойовий черв'як, купа глистів, розпарені зерна пшениці, земляні черв'яки, зім'ятий хліб (чорний і білий), боби, сальники, шийки варених раків чи кукурудза. При лові експериментуйте з насадками, так як сазан деколи вибагливий.
3
Перед початком рибної ловлі киньте в воду прикорм на те місце, де надалі будуть занедбані вудки. Кращий прикорм для коропів і сазанів - пшоняна каша з вареною пшеницею, гречана каша, перлова крупа, пінна каша на молоці, сир, чорний і білий хліб. Можна кидати сформовані кулі з глини і товченого конопляного насіння. Не використовуйте для підгодовування прокислі зерна.
4
Вудилище для вудіння коропів і сазанів повинне бути довге і міцне, бажано незбиране. Лісочку вибирайте міцну, але тонку (плетена шовкова), довжина повинна повністю відповідати розміру вудилища. Прив'яжіть невеликий, але міцний гачок. Поплавок повинен бути добре вивірено і невеликий, насадка повинна стосуватися дна. Найкраще закидати відразу кілька вудок для лову коропа і сазана. Після клювання і вдалою підсічки, вийміть з води інші вудки, щоб короп не поплутав волосіні.
5
При клюванні поплавець лягає на бік або швидко пливе в бік, нерідко можна помітити, що поплавок йде на дно. В цьому випадку встаньте на повний зріст і дерните вудлище вгору. При зануренні поплавця вліво або вправо, підсікайте в протилежну сторону. Після підсічки сазан з силою кидається в сторону, постарайтеся утримати вудилище і змусьте обернутися рибу до вас головою.
6
Наблизьте рибу ближче до берега, якщо вона при цьому продовжує описувати дуги і активно чинити опір, почекайте, поки вона знемога. Коли сазан зупиниться, беріть негайно подсачік і підхоплюйте його.