Як налаштувати модем на віддалений доступ.

Віддалений доступ до комп'ютера дозволяє використовувати ресурси цього ПК, підключаючись до нього через локальну мережу або інтернет. Якщо доступ в мережу комп'ютера здійснюється через DSL- модем, необхідно правильно налаштувати це обладнання.
Вам знадобиться
  • - DSL-модем;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Підключіть комп'ютер або ноутбук до DSL- модем у. Використовуйте для цього порт Ethernet (LAN) мережевого обладнання. Відкрийте web-інтерфейс налаштувань модем а. Для цього введіть його IP-адресу в полі браузера.
2
Введіть логін та пароль і натисніть клавішу Enter. Вивчіть доступ ниє меню інтерфейсу налаштувань DSL- модем а. Відкрийте меню «Мережа» або Network. Знайдіть підміню NAT і перейдіть до нього. У вкладці «Основні» або General вкажіть режим роботи пристрою Only SUA. Виберіть пункт «Прокладка маршрутів» або Port Forwarding.
3
В меню Rule Setup встановіть галочку поруч з пунктом Active. Це дозволить вам самостійно задавати правила для мережевих з'єднань. У полі Service Name введіть ім'я служби або команди, для якої створюється дане правило. Варто відзначити, що не обов'язково вводити оригінальну назву. Це поле покликане допомогти вам орієнтуватися в створених правилах.
4
Тепер з'ясуйте номер порту, який використовує програма віддаленого доступ а. Це можуть бути утиліти Radmin, Remote Desktop, VNC і так далі. Введіть значення порту в наступні поля: External Port Start (End) і Internal Port Start (End).
5
В поле Server IP-Address введіть значення IP-адреси того комп'ютера, до якого буде виконуватися підключення. У вашому випадку це адреса комп'ютера, з якого ви виконуєте настройку модем а.
6
Два рази натисніть кнопку Apply, щоб зберегти задані параметри. Відкрийте меню «Мережа» або Network і перейдіть в підменю Client List. Знайдіть рядок, в якій відображаються дані мережевої карти вашого ПК і встановіть галочку в полі Reserve. Натисніть кнопку Apply. Тепер DSL- модем буде завжди видавати вашої мережевої карти той IP-адреса, яка використовується в даний момент.
7
Відкрийте меню Security і виберіть пункт Firewall. Натисніть кнопку Add, що відноситься до підміню Rules. Виберіть тип правила WAN to LAN. Два рази введіть номер порту, який використовує програма віддаленого доступ а, і натисніть кнопку Apply. Перезавантажте модем і перевірте можливість здійснення віддаленого підключення до вашого ПК.