Як встановити безкаркасні двірники.

Автомобілісти знають, що від чистоти лобового скла безпосередньо залежить безпека руху на дорозі. Однак іноді трапляється так, що в дощову погоду звичайні каркасні щітки не забезпечують досить ефективну очистку скла, а взимку можуть навіть примерзнути до нього. Щоб позбавити себе від подібних неприємностей, можна встановити безкаркасні двірники , які добре очищають лобове скло і працюють навіть при сильних морозах.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів;
  • - безкаркасні двірники.
Інструкція
1
Оберіть найбільш підходящі безкаркасні двірники . Перед цим виміряйте довжину старих і особливу увагу зверніть на розмір їх щіток і кріплення. Сучасні двірники виробляються відразу з декількома кріпленнями, що дуже спрощує процес вибору. Існують також безкаркасні двірники з підігрівом, які працюватимуть навіть у сильні морози. Підігрів підключається до прикурювача або ж безпосередньо до системи живлення.
2
Після того як підберете двірники , переходите до вибору місця, де будете проводити їх установку. Ретельно вимийте лобове скло автомобіля і кріплення двірників. Після цього зніміть старі двірники . Спочатку приберіть з них щітки, для чого акуратно відкрутіть шпильки і вийміть корпусу щіток з кріплення. Потім демонтуйте корпусу двірників і приберіть гумові заглушки, якими закриті болти. Підберіть в наборі гайковий ключ, найбільш відповідний за розміром, і з його допомогою відкрутите болти. Робити це потрібно дуже обережно, так як вони безпосередньо сполучені з моторчиками, які призводять двірники в рух. Відкручені болти і гайки покладіть в одне місце, щоб нічого не втратити, інакше закріпити двірники вже не вийде.
3
Коли всі підготовчі роботи проведені, можна переходити безпосередньо до установки нових двірників. Відкрийте капот автомобіля і акуратно просуньте провід підігріву двірників через отвір кріплення в моторний відсік. Закріпіть провід таким чином, щоб він не торкався працюючих деталей. Далі підключіть його через запобіжник до кнопки, яка включає підігрів бічних дзеркал або заднього скла. Після закріплення надіньте на провід гумовий чохол, щоб уникнути його перетирання під час роботи двірників. Після цього покладіть гумову прокладку на чотиригранний штир і надіньте на нього підстава кріплення двірника. Закріпіть каркас двірника за допомогою шайби і болта.
4
По закінченню роботи опустіть щітки на лобове скло, закрийте капот і обов'язково перевірте працездатність нових двірників. Якщо вони будуть рухатися дуже повільно, необхідно злегка ослабити болти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MNbfAnw8hYw
Зверніть увагу
Двірники працюватимуть ефективно лише в тому випадку, якщо призначені для даної марки автомобіля.
Щітки відповідають за чистоту лобового скла в дощову і снігову погоду. Однак взимку, коли температура стає дуже низькою, звичайні щітки починають примерзати в склу. Тому їх потрібно замінити на безкаркасні.
Вам знадобиться
  • Нові безкаркасні двірники, набір гайкових ключів, шліцьова викрутка.
Інструкція
1
Знайдіть місце, де ви будете проводити встановлення безкаркасних двірників. Найкраще для цієї мети підійде гараж. Очистіть лобове скло, а також кріплення двірників струменем води з хорошим напором. Демонтуйте старі каркасні двірники. Для цього зніміть спочатку щітки. Відкрутіть шпильки і вийміть корпус щітки з кріплення. тепер потрібно зняти корпусу щіток. Зніміть гумові заглушки, які закривають болти. Підберіть ключ за розміром болта і акуратно відкрутіть його. Дійте дуже акуратно, так як болт безпосередньо сполучений з моторчиком, які рухає двірники. Чи не втратьте шайбочки. Без них щільно закріпити двірники не вийде.
2
Підберіть нові безкаркасні двірники. Для цього виміряйте довжину стандартних. Особливу увагу приділіть розміром щіток. Врахуйте, що на деяких моделях автомобілів пасажирська і водійська щітки трохи відрізняються за розміром. Не купуйте щітки невідомого виробника. Також зверніть увагу на кріплення. Сучасні щітки продаються відразу з декількома кріпленнями, що значно спрощує процес підбору. Безкаркасні щітки з електропідігрівом навіть у сильні морози будуть безвідмовно працювати. Підігрів можна підключити безпосередньо до системи живлення або в прикурювач. Після покупки обов'язково збережіть чек.
3
Приміряйте кріплення нових двірників. Відкрийте капот. Провід від підігріву двірників просуньте через отвір кріплення в моторний відсік. Акуратно укладіть провід так, щоб не торкався працюючих агрегатів. Підключіть його через запобіжник до кнопки включення підігріву заднього скла або бічних дзеркал. У місці кріплення на провід надіньте гумовий чохол, щоб запобігти перетирання при роботі двірників. Одягніть підставу кріплення нового двірника на чотиригранний штир, попередньо підклавши нову гумову прокладку. Зверху одягніть шайбу і закрутіть болт гайковим ключем. Аналогічно поступите і з другим двірником. Опустіть щітки на скло. Закрийте капот і перевірте працездатність двірників. Якщо вони дуже повільно повертаються, то трохи ослабте стяжку болтів.