Як буксирувати коробку-автомат. чи можна тягти на буксирі мазду 3 з акпп.

Водієві автомобіля з автоматичної коробкою передач в разі його несправності найкраще викликати евакуатор. Але, якщо немає такої можливості, допустима і буксирування. При цьому необхідно пам'ятати - виробники обмежують відстань буксирування таких автомобілів дистанцією від 50 до 100 км. В іншому випадку шестерні в КПП розсипаються від сухого тертя.
Вам знадобиться
  • Буксировочний трос або евакуатор.
Інструкція
1
Практика показує, що не у всіх водіїв, готових вам допомогти, є буксирувальні троси. Тому завжди возите його з собою. При цьому пам'ятайте - буксирувальні троси з цінової категорії до п'ятиста рублів вкрай низької якості, виготовлені з нетривких матеріалів, тому часто обриваються.
2
Якщо у вашого авто передній привід, а вам добре знайомо його пристрій, тоді від'єднайте зовнішні гранати від приводів і закріпіть їх підручними засобами - після цього автомобіль можна транспортувати на буксирі без шкоди для нього. Якщо це зробити неможливо, то буксируйте автомобіль відповідно до вимог виробників на обмежені відстані.
3
Буксирування виробляєте на мінімальній швидкості - до 30 км. на годину з включеним ближнім світлом у буксирує автомобіля та аварійною сигналізацією у веденого. В нічний час у останнього повинні бути також включені габарити.
4
Заздалегідь домовтеся з водієм автомобіля-буксира про маршрут руху, а також про знаки, які будете подавати один одному. Це можуть бути або світлові сигнали, якого руху витягнутої з вікна руки. Наприклад, сигнал повної зупинки можна подати рукою, піднятою вгору.
5
Під час буксирування стежте за тим, щоб трос завжди був натягнутий. В іншому випадку, при провисанні, є небезпека того, що він намотається на колеса або деталі підвіски. Гальмуєте плавно, не допускаючи різких натискань на педаль. Не лякайтеся, коли виявите, що кермо і гальма стали незвично «тугими» - при вимкненому двигуні не працює гідравліка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tji5OyOf0Fo
Зверніть увагу
Пам'ятайте: в ожеледь буксирувати автомобіль на гнучкому зчепленні дуже небезпечно, т.к. гальмівний шлях збільшується на 40-50%.
Корисна порада
При укладенні договору страхування наполягайте на пункті, згідно з яким страхова компанія в подібних випадках візьме оплату послуг евакуатора на себе.